Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Нові задачі армії

Віктор Янукович підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Збройні сили України».

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Як відомо, парламент ухвалив цей закон 6 вересня, але Президент заветував його.

У пропозиціях глави держави зазначалося, що ВР перевищила свої повноваження, передбачивши у законі, що з’єднання, військові частини і підрозділи ЗСУ можуть залучатися до здійснення заходів правового режиму воєнного і надзвичайного стану, боротьби з тероризмом і піратством, посилення охорони державного кордону, суверенних прав України в її виключній (морській) економічній зоні, континентального шельфу України та їх правового оформлення, надання військової допомоги іншим державам в межах, визначених указами Президента України, що затверджується або схвалюється ВР.

В.Янукович вважає, що «схвалення ж або затвердження Верховною Радою України будь-яких рішень щодо залучення з’єднань, військових частин і підрозділів Збройних сил України для виконання інших завдань відповідно до закону Конституцією України не передбачено».

15 листопада Верховна Рада врахувала всі пропозиції Президента до закону про зміни до Закону «Про Збройні сили України».

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com