Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Нержавіюча сталь в інтер'єрі

Сьогодні в інтер'єрі багатьох приміщень можна зустріти елементи дизайну в стилі хай-тек. Даний стиль передбачає використання сучасних технологій виробництва елементів інтер'єру з високотехнологічних матеріалів. Неодмінним атрибутом інтер'єру, виконаним у стилі хай-тек, часто є предмети, виготовлені з нержавіючої сталі, наприклад, плінтуса або сходові огородження. З нержавіючої сталі в даний час проводиться величезна різноманітність елементів, в чому можна переконатися, що заглянули сюди і дає можливість створити свій власний унікальний інтер'єр. Головна особливість нержавіючої сталі - її висока стійкість до всіх відомих агресивних дій навколишнього середовища (окислення, корозія, кислоти і т.д.) Щоб домогтися цього ефекту і поліпшити якість сталі, при її виробництві використовують всілякі добавки.

Нержавіюча сталь - матеріал, що володіє унікальними властивостями, головними серед яких є надійність і відмінний естетичний вигляд. Саме тому сьогодні в офісах, житлових і виробничих приміщеннях так часто зустрічаються радіатори, фанкойли, плінтуса і сходові огорожі з нержавійки.

Виробам з нержавіючої сталі можна надати найрізноманітнішу форму, що також є однією з причин величезної популярності цього матеріалу в сучасному будівництві. Сучасна техніка дозволяє створювати елементи інтер'єру дивовижних конфігурацій, будь то двері, журнальні столи, радіатори чи огорожі сходові.

Радіатори й фанкойли є в кожному приміщенні. З різноманітності форм і кольору стандартних варіантів опалювальних приладів не завжди можна вибрати ті, які походять до стилю вашого приміщення. А прикривши навіть звичайні чавунні батареї опалення нержавіючим перфорованим листом можна домогтися вражаючого ефекту.

Планується - декоративна обробка, що приховує нерівне примикання плитки або паркету до стіни. А плінтус, виконаний з нержавійки, ще є й елементом інтер'єру.

Важлива частина в облаштуванні приміщень - це всілякі ніші і лючки, що приховують від сторонніх очей електропроводку, лічильники, пожежну арматуру і так далі. І ці елементи при бажанні також можна перетворити в елемент інтер'єру.

А двері, облицьовані нержавіючим листом, не тільки стильно виглядають, але і не вимагають постійного догляду.

І нарешті, ті предмети, без яких у повсякденному житті практично не обійтися: нержавіючі огорожі різного призначення, столи обідні, журнальні столики, вішалки і маленькі красиві дрібниці, які надають затишок і створюють настрій.

Нержавіюча сталь різних колірних обробок і рельєфів поверхні стала ексклюзивним рішенням для оформлення кімнат, чий імідж і престиж представляють першорядне значення: офіси директорів, прийомні великих страхових компаній, провідні банки, респектабельні готелі, а також приватні апартаменти. Нержавійка виявилася ідеальною альтернативою дорогим, але вже звичним для нас покриттях, таким як мармур, граніт, кераміка і килим. Нержавіюча сталь не вимагає ніякого догляду та надає інтер'єрам "невимушений" престиж.

Сталь чудово поєднується з іншими матеріалами: гранітом, мармуром, керамікою, деревом, що дозволяє створювати унікальні інтер'єри.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com