Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

«МОТИВ ДЛЯ ДВОХ»

14 лютого у день всіх закоханих у Міжрегіональній Академії управління персоналом пройшов традиційний вокальний конкурс «Мотив для двох». У конкурсі взяли участь дуети – викладач і студент, кожен дует виконав по дві композиції – ліричну і веселу.

Як завжди, прихильники конкурсу заповнили зал і підтримували представників своїх інститутів. У змаганні взяли участь вісім пар, які представляли навчальні підрозділи Академії. Пари старанно готувалися, підбирали репертуар, відвідували репетиції, добирали костюми, аби представити на розсуд суворого журі справжні концертні номери, сповнені фантазії, лірики, гумору і таланту. Кожна пара чимось здивувала глядачів, адже учасники представили справжні театралізовані постановки.

Дует Ліна Огороднійчук та Катерина Гончаренко, які представляли НВК «Престиж», виконали мелодійну пісню українською мовою «Сосна палала» та здобули «Приз симпатій журі».

У світ рок-н-роллу занурилися дует Інституту права Олександра Котеньова та Антон Карпенко, вони здобули «Приз глядацьких симпатій» та третє місце у конкурсі.

Яскраві сценки з відомих фільмів представили на розсуд журі Олексій Федорович Стєклов та Яна Пилипчук з Економіко-правового технікуму – «Песня гадалки» та «Старый рояль» викликали бурхливі оплески глядачів, виконавці отримали «Приз за сценічне втілення пісенного образу».

Інститут міжнародних відносин та лінгвістики представив на конкурс дві пари. Справжню оперну арію з вистави «Призрак опери» подарували глядачам Анна Костенко та Всеволод Кобиржицький вибороли титул «Відкриття конкурсу».

Від Інституту соціальних наук виступали Олексій Родіонов та Лілія Дмитрівна Коняєва з актуальною у день всіх закоханих піснею «Берегите Любов», ця пара здобула друге місце на конкурсі.

Пара Тетяна Леонідівна Ткачук та Олександр Тихоненко представили Інститут соціальних наук та Економіко-правовий технікум при МАУП і виконали веселу театралізовану пісню «Все хорошо, прекрасная маркиза» і здобули перше місце.

Гран-прі отримала пара, яку склали студент Торніке Русішвілі Інституту міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій та начальник відділу соціально-виховної роботи Департаменту позанавчальної роботи Тетяна Василівна Колеснікова. Пісня «Тбілісо» у їхньому виконанні прозвучала надзвичайно ефектно і красиво.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com