Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Подія

УРЯД З ЄВРОПЕЙСЬКИМ ОБЛИЧЧЯМ

Богдан Довнич 4 лютого Верховна Рада України 373 голосами затвердила на посаді Прем'єр-міністра Юлію Тимошенко
[ читати далі... ]
Приоритети

Віктор Ющенко: «МИ ЗРОБИМО ЧЕСНУ КРАЇНУ, ПРО ЯКУ ГОВОРИТИМУТЬ І В БРЮССЕЛІ, І У ВАРШАВІ»

Президент Віктор Ющенко наполегливо попросив Службу безпеки України не втручатися в політичні процеси і залишити політику політикам, а займатися тільки забезпеченням безпеки країни
[ читати далі... ]
Пряма мова

Борис Тарасюк: «УКРАЇНСЬКА ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА БУДЕ КРЕАТИВНОЮ»

«Українська дипломатія нарешті отримала шанс реалізувати свій інтелектуальний фаховий потенціал, оскільки внутрішня політика старої влади не давала такої можливості, — зазначив міністр закордонних справ Борис Тарасюк.
[ читати далі... ]
Люстрація

МОСКАЛЬ: ПОВІЯ ХОЧЕ СПОДОБАТИСЯ; СОЛДАТ КУЧМИ ВЖЕ СТАВ ПОМАРАНЧЕВИМ?

Антинаклепницька Ліга України ЛЮСТРАЦІЯ (з латинської — очищення), «декучмізація» влади — нині гаряче питання суспільного обговорення. Після національної революції у новій демократично обраній владі не повинні опинитися корумповані політикани, продажні чиновники, ненаситні олігархи та їхня челядь, які вже почали безсоромно перефарбовуватися в помаранчевий колір, сподіваючись, що минуле їм легко минеться. Всеукраїнська громадська організація Антинаклепницька ліга України разом із Всеукраїнською громадсько-патріотичною організацією «Український вибір» починають проект «Люстрація» — відкритий список тих, хто обслуговував злочинний антиукраїнський режим Кучми — Медведчука — Пінчука.
[ читати далі... ]
Позиція

Джон ТЕФФТ: «США засуджують заклики до сепаратизму»

- Вл.інф. Керівник управління у справах Європи та Євразії Державного департаменту США посол Джон Теффт надіслав листа ректорові МАУП, голові правління Конфедерації недержавних вищих закладів освіти України професорові Миколі Головатому із запевненням, що «Сполучені Штати послідовно підтримують Україну та її народ у реалізації його сподівань на заможне, демократичне і безпечне суспільство».
[ читати далі... ]
Ов-ва!

ДВА ВАЛЯНКИ - НЕ ЗАВЖДИ ПАРА

Двоє аутсайдерів президентських перегонів, лідери маргінальних партій «Братство» та «Прогресивна соціалістична партія України» Дмитро Кррчинський і Наталія Вітренко ведуть переговори про створення об'єднаної опозиції. За словами головного «братка», консультації проходять «доволі щільно».
[ читати далі... ]
На часі

Анатолій Зленко: «УКРАЇНА ПОВИННА ОТРИМАТИ СИГНАЛ ВІД ЄС»

Гостем програми «Вражіння» на Громадському радіо був Анатолій Зленко, колишній міністр закордонних справ України, який і донині є діючою фігурою у дипломатії — не лише українській, а й світовій. Недавно його обрали віце-головою комісії ООН з прав людини. Тож, зрозуміло, темою розмови у студії була зовнішня політика України.
[ читати далі... ]
Погляд

НОВИЙ УРЯД: ЗДОБУТКИ І ПОМИЛКИ

Затвердження Верховною Радою України найвищих державних посадовців викликало хвилю коментарів різних експертів, що природно для демократичного суспільства, яке у тривалій і тяжкій боротьбі вибороло собі нову владу. З проханням прокоментувати останні урядові призначення «Персонал Плюс» звернувся до засновника і президента МАУП, автора першого в СНД підручника «Основи кадрового менеджменту», визнаного науковця в галузі управління людськими ресурсами Георгія ЩОКІНА, якого 2003 року всесвітньовідомим Центром імені Заєда (ОАЕ) названо серед найпомітніших «сучасних мислителів і світових експертів».
[ читати далі... ]
Офіційно

ЯКЩО ВИБАЧАТИСЯ, ТО ПОВНОЮ МІРОЮ!

В.Короткін Генеральному прокуророві України ПІСКУНУ С.М. Прокуророві Києва ПРИСЯЖНЮКУ В.С. Прокуророві Печерського району Києва ВАСИЛЕВСЬКОМУ А.Г.
[ читати далі... ]
Версії

СПЕЦВОВКУЛАКИ: НОВІ ПОДРОБИЦІ ЗАМАХУ НА ЖИТТЯ ГЕОРГІЯ ЩОКІНА

Інформація, яка сьогодні надійшла на нашу електронну пошту, — навіть не політична сенсація, як може здатися на перший погляд. Це справжній шок, який змусить усе наше суспільство ще раз оцінити, на краю якої безодні ми всі стояли минулої осені. Оцінити і замислитися, чи варто, як це пропонує дехто з лідерів Помаранчевої революції, керуватися стосовно осіб, які свідомо здійснювали особливо небезпечні державні злочини, принципами християнської моралі. Отже, спочатку сам лист.
[ читати далі... ]
Погляд

ВЕЛИЧ ПЕРЕМОГИ І ЗАГРОЗА СУСПІЛЬНОЇ ЕЙФОРІЇ

Микола ГОЛОВАТИЙ, доктор політичних наук, професор, перший віце-президент, ректор МАУП Так було багато разів в історії різних народів: революційний романтизм, ідеалізація результатів довгоочікуваної, жаданої перемоги над суспільним злом поступово змінювалася розчаруванням за обставин головним чином незреалізованих соціальних перетворень, заради яких, власне, страждали і боролися тисячі найкращих синів і доньок конкретного етносу.
[ читати далі... ]
Милосердя

Сховати в усмішці сльозу

Олександр КАВУНЕНКО, знімки Андрія ТЕРЕБОВА Ми, сильні, мусимо нести немочі безсильних, а не собі догоджати. (Римл. 15.1) «Оце Україна, отут її справжні герої!.. Я побачив їх саме в Буках і пошкодував, що не зміг побувати тут раніше, у часи свого прем'єрства, щоб познайомитися із Сусловим». (Анатолій Кінах, віднедавна перший віце-прем'єр-міністр України)
[ читати далі... ]
Сірий кардинал

«ТЕЗИ» І «АНТИТЕЗИ» ВІКТОРА МЕДВЕДЧУКА

Богдан Довнич «Я — адвокат, і за часів Радянського Союзу мені довелося захищати в суді українського дисидента Василя Стуса. Як виглядала адвокатура в радянські часи — добре відомо. Для тих, хто забув або не знає, нагадаю. Адвокат, крім своєї, так званої приватної практики, зобов'язаний був вести також і справи «за рознарядкою». Так я став адвокатом на процесі Василя Стуса...»
[ читати далі... ]
Крапки над «і»
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com