Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Чому МАУП не здолати?

Звернення студентів МАУП

Президенту України
В. Ющенко

Прем'єр-міністрові України
Ю. Єханурову

Копія: міністру освіти
О. Ніколаєнку

Ми, представники української братії, майбутні будівники своєї держави, вірні патріоти України і борці за справедливість, звертаємося до представників вищого ешелону влади за допомогою.

Останнім часом Міністерство освіти України на чолі з міністром освіти Ніколаєнко здійснює політику системи реформування вищих навчальних закладів освіти недержавної форми власності. Зокрема провадиться нахабна, безпідставна інформаційна війна й проти найбільшого і найкращого недержавного ВНЗ Міжрегіональної Академії управління персоналом. Зокрема в одній з передач каналу "УТ-1" пан Ніколаєнко завдав шкоди діловій репутації МАУП, звинувативши її в непрофесійній підготовці кадрів. Повідомляємо, що цією заявою він також образив майже 60 тисяч студентів, які навчаються в МАУП. З того часу за вказівкою деяких високопосадовців України в багатьох засобах масової інформації проти Академії поширюється лжеінформація, аби закрити МАУП.

Як вважаєте Ви, Президенте, Прем'єр-міністре, всі, кому не байдужа доля своєї держави: чи за те ми боролися під час листопадово-грудневих подій минулого року?! Чи не забули Ви, що Міжрегіональна Академія управління персоналом і ми, студенти, одними з перших не побоялися утисків злочинного режиму минулої влади й підтримали Українську Національну революцію?! Хто, як не ми, відстоював честь і гідність українського народу»?! Хто, як не ми, стояв на Майдані, організовував багатотисячні студентські осередки для боротьби за справжню українську владу, сподіваючись на здобуття ідеалів справедливості і демократії?! А тепер що ми отримали?! Такі ж утиски, таку ж несправедливість, такий же безлад. Тому ми, зважаючи на викладені вище факти, закликаємо:
1. Засудити політику міністра освіти Ніколаєнка щодо реформування системи вищих навчальних закладів недержавної форми власності й передусім врахувати права студентів недержавних ВНЗ, яких в Україні 350 тисяч, а не політичні амбіції можновладців.
2. Змусити пана Ніколаєнка спростувати свої слова, вибачитися перед 60-тисячним студентством МАУП за поширення неправдивої інформації у ЗМІ й припинити репресії, упереджені дії й численні безпідставні перевірки проти найбільшого в Україні ВНЗ - МАУП.
3. Стати на захист молодої української еліти й не допустити "знецінення" дипломів ВНЗ недержавної форми власності.

Чи потрібна нам ще одна революція, тепер уже в сфері освіти, - вирішувати Вам. Ми ж, сподіваємося на Вашу добропорядність і розуміння цієї проблеми. В разі Вашої бездіяльності обіцяємо організувати всеукраїнські студентські страйки й голодування. На жаль, як і раніше, за кучмівського режиму, це єдиний спосіб домогтися правди і справедливості.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com