Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Міністри-соціалісти підуть у відставку?

Недавно в Черкасах народний депутат України, перший  секретар обкому Соціалістичної партії України Олексій Малиновський припустив, що незабаром міністри-соціалісти підуть у відставку. Зокрема голова Мінагрополітики Барановський уже давно хотів подати заяву на звільнення.  А разом з ним – і міністр освіти Ніколаєнко.  Утім, як і слід було очікувати, самі соціалісти вбачають у цьому непогану роботу своїх однопартійців на керівних посадах, чи й не змову.   Про це, зокрема,  свідчать слова самого Малиновського.

«На жаль, автори проекту держбюджету на наступний рік Єхануров й Пинзеник не зможуть виконати те, що обіцяв Президент у своїй передвиборній програмі населенню. Ющенко чомусь відсторонився від бюджетного конфлікту між виконавчою і законодавчою владами. Понад те, він готовий звільнити міністрів, які критикують уряд. Передусім це міністри-соціалісти», -- заявив Малиновський.  

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com