Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ПОКАРАТИ ВАНДАЛІВ

Заява Президії МАУП

Українській культурі завдано чергового підступного удару: у Полтаві зловмисно підпалено обласну дитячу бібліотеку імені Панаса Мирного. У вогні загинули тисячі книжок українських авторів, зокрема раритетних видань. Злочин вкрай зухвалий, про що свідчить його цинічно демонстративний характер.

Трагедія в Полтаві, на жаль, доповнила низку злодійських нищень спадщини українського народу, книгозбірень і архівів. Громадські організації не раз звертали увагу влади на можливу спланованість і провокативність таких дій, необхідність визнання їх саме антиукраїнськими і вжиття належних заходів щодо їх недопущення. Проте останні події у Полтаві, як перед цим у Львові, Севастополі й Києві, лише підтвердили байдужість чиновників до проблем національної культурної спадщини, фактичне потурання зловмисникам.

Ми вимагаємо від Президента, Генеральної прокуратури, Служби безпеки, Міністерства внутрішніх справ України взяти під особливий контроль розслідування підпалу дитячої книгозбірні у Полтаві, задіяти за можливості всі сили для розкриття антинаціонального, антиукраїнського, антиморального злочину. Вандали потрібно зупинити й належно покарати.

Закликаємо також усіх, кому небайдужа доля культурної спадщини,  допомогти Полтавській обласній бібліотеці імені Панаса Мирного, гуртом, толокою відновити книгозбірню, її фонди. Не дамо знищити осередок української культури. Бібліотека чекає нашої допомоги.

Президія Міжрегіональної Академії
управління персоналом

 

Р.S. Рішенням Президії МАУП на поновлення фондів книгозбірні імені Панаса Мирного виділено 300 найменувань видань, що побачили світ у видавництві Академії. Ці книжки вже надіслано до Полтави.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com