Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

«П'ятий канал» чи «п'ята колона»?

Заява Антинаклепницької Ліги України

25 грудня цього року відбувся V позачерговий з'їзд Української Консервативної партії з питання затвердження списків кандидатів у депутати ВР України. Цій події присвятив один зі своїх телесюжетів 5 канал, господарем якого, як відомо, є олігарх П.Порошенко — «шоколадний барон», який випускає свої цукерки з юдейськими «кошерними» позначками. Звісно, Порошенку й ним найманим працівникам не подобається все, що стосується національного відродження українства. Про це дуже однозначно заявив Д.Яневський — «головне лице» 5 каналу, коли він під час однієї з передач не міг стримати свого українофобства стосовно Богдана Хмельницького. Те ж саме відбулося і в телесюжеті порошенківських найманців про Українську Консервативну партію, яку намагалися штучно притягти до міфічної міжнаціональної ворожнечі, наразі сплутавши ідеологію сіонізму й етнічну належність її носіїв. Невихованість, непрофесіоналізм, дезінформація — ось особливості  нинішнього 5 каналу, який спершу намагався ототожнювати себе з «єдиним українським мас-медіа». Та, схоже, це лише чергова чужинська медіа — розробка, яка під популярними «помаранчевими» гаслами намагалася стати «законодавцем» української громадської думки. Неукраїнськість цієї розробки стала очевидною вдумливому телеглядачу ще рік тому, коли серед «гостей» 5 каналу з'являлися то українофоб М. Попович, то свідомий розпусник Гордон. Коли ж господарі цього телеканалу дорвалися, нарешті, до влади, то їхня справжня сутність вилізла назовні. Порошенківський 5 канал став схожим на УТ-1 Докаленка -  Рабиновича, «Інтер» Медведчука - Сурківса, «1+1» Роднянського, СТБ Пінчука, «Новий», ICТV  Ахметова - Януковича. У результаті в нинішній Україні немає жодного  справді українського каналу, що свідчить про планомірне, зумисне й нахабне захоплення чужинськими олігархами національного інформаційного простору.

Антинаклепницька Ліга України вважає, що наступний склад парламенту має ухвалити закон про націоналізацію телеканалів, а під час парламентських перегонів 2006 року необхідно запровадити громадський мораторій на всі телепередачі, оскільки вони спрямовані на дезінформацію українського населення. Слухайте і читайте тільки українське, дійте за традиційним вивіреним принципом «Свій до свого по своє»!

Генеральна дирекція
Антинаклепницької Ліги України

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com