Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Заява

Федерації патріотичних видань України

З 13 грудня цього року в Україні відбувається безпрецедентна Акція громадянської непокори. Акція захисту людської гідності. Студенти Міжрегіональної Академії управління персоналом протестують проти репресій Міносвіти, зокрема її міністра С.Ніколаєнка, який намагається закрити цей навчальний заклад і позбавити молодих українців їхнього майбутнього.

Нагадаємо, що 2004 року саме студенти МАУП одними з перших підтримали Помаранчеву революцію і, ризикуючи власним життям, здоров’ям і кар’єрою, зробили надзвичайно багато для перемоги націонал-демократичних сил. Нині прикро усвідомлювати, що такої несправедливості українське студентство зазнає саме за урядування тих політиків, дорогу яким на владний олімп проклали ці юні українські патріоти. Такий стан речей не може не викликати подиву й розчарування діями «помаранчевої» влади.

Також викликає подив інформаційна блокада, яку вітчизняні засоби масової інформації оголосили студентам МАУП. Відчайдушна акція студентства, скерована на захист своїх прав, свого майбутнього, своєї гідності, наражається на крижану стіну мовчання й байдужості - і влади, і ЗМІ. Важко збагнути, чому боротьба студентів МАУП лишається поза увагою журналістського загалу, адже ці молоді люди і крові, вимагають найпростішого і найважливішого – поваги до своїх людських і громадянських прав. Не хочеться вірити, що знову реанімовано таку прикру реалію кумівських часів, як темники, адже пояснити цю інформаційну блокаду лише однією байдужістю «акул пера» вкрай важко.

Також не може не дивувати і мовчання «народного» президента В. Ющенка. Коли найбільший недержавний ВНЗ України намагаються закрити, а 60 тисяч молодих українців зіштовхнулися з чорною несправедливістю, мовчання найвищої посадової особи держави важко оцінити інакше, аніж зраду ідеалів Майдану.

ФПВУ звертається до українських ЗМІ з вимогою припинити інформаційну блокаду довкола акції протесту студентів МАУП, які нині цілодобово мерзнуть під стінами приміщення Кабміну.

ФПВУ звертається до Президента України з вимогою висловити свою думку про незаконні дії Міносвіти та його міністра С.Ніколаєнка щодо МАУП.

 

Виконавчий директор ФПВУ
Я. Орос

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com