Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Зустрічаємо нового господаря! 2006 рік – рік Собаки

За східним календарем 2006-й – рік Червоної Собаки. Собака сміливо діє проти усілякої несправедливості. Це скептик,  у якої критичний розум, почуття гумору і широка душа. Вона не любить натовпів і надає перевагу спокою, теплій компанії,  в якій почувається затишно. Навіть якщо вам здається, що вона холодна, мов крижина. Собака постійно хвилюється за себе,  а також за почуття інших людей. Завжди готова прийти на допомогу і підставити дружнє плече.

2006 рік обіцяє бути активним, переповненим бойовою енергією і дасть змогу досягти матеріального статку. У долях багатьох людей рік Вогняної Собаки може стати рубежем між відносно спокійним минулим і активним майбутнім. Події цього року сприятимуть появі на світ особистостей з творчими здібностями в найрізноманітніших сферах, яким буде необхідна швидка реакція, рішучість, духовна чистота і фізична сила.

Цікаво, які сюрпризи і несподіванки дружелюбна Собака підготувала для своїх одноплемінників з китайського гороскопу. 

Отож  для людей, які народилися у рік Мавпи, 2006 рік дасть можливість закріпити своє фінансове становище. Тому вам знову доведеться займатися вирішенням нових завдань і проявити максимум працездатності.  Вам варто навчитися знаходити щось приємне у щоденних  справах, вчасно виправляти свої помилки, бути якомога вимогливішими до себе  - тоді й робота буде успішною. 

А ось для Тигрів рік буде спокійним. У родині не буде великих сварок і неприємностей. Вам треба лише відпочивати й насолоджуватися спілкуванням зі своїми друзями й рідними. Робіть життя цікавішим, побільше ходіть у гості й на вечірки. На початку року намагайтеся налагодити ділові стосунки.

У першій половині 2006 року Півням доведеться багато працювати. Ретельно перевіряйте всі документи і не помиляйтеся. Не поспішайте  і не будуйте повітряних фортець, тоді напрацюєте щось важливе для подальшого руху вперед.  Приділяйте більше уваги рідним і коханим, аби вони не почувалися самотніми.

У Кролика всього буде багато – і простого родинного щастя, і «африканських» пристрастей,  і романтичних зустрічей,  і приємних вечорів біля  домашнього каміна. Залишається тільки вирішити, що вам потрібно для повного щастя і починати діяти.    

Для Собак  2006 рік успішний у завершенні всіх справ, які вона розпочала раніше, а також для планування та пошуку нових перспектив і можливостей. Робота дасть не лише моральне,  а й матеріальне задоволення. Що ж до романтичних зустрічей, то їх буде більш ніж достатньо, аби почуватися королевою балу. 

Дракону 2006 рік принесе задоволення від роботи, а прибуток лише у тому разі, якщо він зуміє скористатися досвідом та інтуїцією. Не усамітнюйтеся, працюйте в команді, тільки тоді зможете і грошей підзаробити,  і накопичити сил для нових справ. Не використовуйте у стосунках з близькими метод «батога і пряника», намагайтеся зрозуміти їх.

В осіб, народжених в рік Кабана, на початку року зможуть виникнути проблеми через неорганізованість, тому краще одразу все розписати по пунктах, щоб нічого не забути. Якщо ви хочете, щоб ваші рідні й близькі упродовж року почувалися поруч з вами комфортно, намагайтеся прислухатися до їхньої думки й виконувати їхні прохання. Це забезпечить вам безхмарну погоду в родині.  

Упродовж усього року Змії доведеться багато працювати, аби закінчити всі раніше розпочаті проекти- і ваші старання не пройдуть марно. Ви подолаєте всі труднощі, адже вас люблять, незважаючи ні на що. 

Пацюки обов’язково досягнуть успіхів. Великі  проекти бажано починати в першій половині року. Наприкінці року треба бути обережними під час підписання контрактів.  Ділові стосунки будуть безхмарними,  а ось щодо кохання вирішувати вам самим: залишитися самотнім чи з головою кинутися у вир почуттів.

Для тих, хто народився у рік Коня, на початку року краще не провокувати конфлікти і намагатися самому уникати провокацій. Середина року буде успішною у родинних справах.  З фінансами також усе буде гаразд, якщо ви докладете хоча б мінімум зусиль. Наприкінці року варто серйозно поставитися до ділових пропозицій і не забувати про рідних і близьких, які потребуватимуть вашої підтримки.  

Для Биків 2006 рік виявиться напрочуд активним. На вас чекає багато цікавої роботи. У бізнесі можливі зміни, однак головне вибрати вдалий час. У першій половині року радісним буде спілкування з рідними і близькими.  

А ось на Козу чекає сила-силенна роботи. Тому в жодному разі не відмовляйтеся від допомоги друзів. Без них ви не впораєтеся, особливо у середині року. Не соромтеся вносити різні пропозиції і висловлювати нові ідеї.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com