Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Управління бізнесом очима студентів і науковців

«Проблеми управління бізнесом» - саме таку назву мала науково-практична конференція, яка відбулася в Українсько-Російському інституті менеджменту і бізнесу ім. Б.Єльцина Міжрегіональної Академії управління персоналом. Активними учасниками вже традиційного наукового форуму були студенти та викладачі Академії.
Під час конференції було розглянуто широке коло питань, що стосуються сучасного стану та проблем розвитку бізнесу в Україні. Обговорювалися  передусім правові основи господарювання підприємств, зокрема малого бізнесу, тенденції конкуренції, особливості й умови бізнес-середовища.
Цікаву дискусію викликали доповіді провідних вчених та економістів Академії, професорів О. Радзієвського, А. Чернявського, В.Сладкевича.
Цікавими і змістовними були доповіді й дослідження юних фахівців. Зокрема І.Волощук докладно вивчила тему «Проблеми правового забезпечення бізнесу в Україні». А на етиці конкурентних відносин зосередила свою увагу Н.Ручка.
 
За матеріалами конференції заплановано видати збірку.  
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com