Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ПРОТИСТАВИМО ЧУЖИНСЬКИМ ВПЛИВАМ УКРАЇНСЬКУ НАЦІОНАЛЬНУ СОЛІДАРНІСТЬ!

Заява

Всеукраїнської громадсько-патріотичної організації «Український вибір»

Напередодні парламентських виборів 2006 року в Україні, як і на останніх президентських виборах, знову розігрується катастрофічно небезпечна «карта» міжнародного сіонізму з розколу Української Держави на Схід і Захід. Ворожими інтернет-виданнями поширюються чутки про найближчу російсько-українську війну, пов'язану з газовим питанням. Водночас ширяться чутки, ніби держсекретар США К.Райз у свою останню зустріч з В.Ющенком наказала йому створити гучний скандал з Росією. Росія, своєю чергою, традиційно активізує політичний блок Януковича, а також комуно-соціалістичні сили на чолі з Вітренко та іншими політичними маргеналами. За всім цим активно спостерігає блок Тимошенко, готовий підтримати ті чи інші сили -  залежно від своєї вигоди.

Справа в тому, що Ющенко, Янукович і Тимошенко — це три голови одного ящура на ім'я «сіонізм».  Янукович уособлює його російський варіант, Ющенко - американсько-європейський, а Тимошенко — ізраїльський. Партія останньої, як відомо, фінансується єврейським олігархом Коломойським, а сама Тимошенко, за повідомленнями ізраїльських видань, привертає до себе дедалі більшу увагу «світового гіперсіонізму». Далі мовою оригіналу: «Великий Израиль, который собираются строить гиперсионисты, нуждается в сильном и независимом союзнике... Таким, по их мнению, могла бы стать «Украина Тимошенко». Как стало известно, в Израиле имеются документы, подтверждающие, что Юлия Тимошенко является галахической еврейкой» (politika.net. 2 жовтня 2005 р.).

На відміну від «проізраїльського» блоку Тимошенко, блок Януковича «нашпигований» «проросійськими» євреями на кшталт Кушнарьова,  Колеснікова, Йоффе, Звягільського та ін., а блок Ющенка -  «американсько-європейськими», серед яких - Рибачук, Геращенко, Жванія, Порошенко, Третьяков, Гурвіц, Червоненко та багато інших. Однак і «регіонал» Звягільський і «помаранчеві» Червоненко та Гурвіц — громадяни Ізраїлю, що ставить знак рівності між політичними угрупованнями Януковича, Ющенка і Тимошенко. Отже, всі їхні політичні ігри провадяться для сіоністської «кишені», вони не мають нічого спільного з українськими національними інтересами. Між цими трьома головними фігурантами «гіперсіонізму» маячать постаті дрібніші — Мороза, Симоненка, Литвина, Кравчука та багатьох інших. Серед Соціалістичної партії Мороза, наприклад, з'явився одіозний А.Деркач давній поплічник сумнозвісного Рабиновича — громадянина Ізраїлю, видання якого пропагують сіонізм і гомосексуалізм. Таким чином соціалісти завдяки своїм зверхникам Вінському і Рудьковському опинилися в одному таборі із сіоно-сексуальними збоченцями.

Усе це працює проти України, яку роздирають між собою нинішня просіоністська Росія на чолі з юдофілом Путіним і такі ж просіоністські США на чолі із закоханим у сіонізм Бушем. Ми маємо бути розумнішими за цих «сіонських мудреців» і протиставити чужинським впливам українську національну солідарність, викриваючи в усіх політичних партіях і блоках антиукраїнських зверхників. Нас не обдурити, не втягти в штучні конфлікти, не примусити грати за чужинським сценарієм! Наш вибір – український. І жодні Росії й Америки не здатні його змінити!

Президія ВГПО «Український вибір»

26 грудня 2005 р.
Київ

 

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com