Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ЗВЕРНЕННЯ

Дорогі співвітчизники, брати та сестри, любі мої маупівці!

Триває наш всеукраїнський безстроковий страйк проти чужинської, брехливої, підступної влади, що пролізла на наших плечах до теплих кабінетів і службових авт. Стоїть навпроти Кабміну – колишнього будинку НКВС – наметове містечко МАУП з вимогою відставки міністра-соціаліста Ніколаєнка та припинення політичних репресій проти найбільшого українського закладу освіти. Ховаються у своїх високих кабінетах юдо-помаранчеві та сіоно-соціалістичні можновладці, мовчать провладні й «опозиційні» ЗМІ, які перебувають у руках єврейських олігархів, вибулькуючи тільки іноді чергову порцію брехні проти МАУП. Лише останнім часом проти нашого українського закладу освіти було застосовано такі провокації:

- міністерсько-більшовицький покруч Ніколаєнко поширює свідому брехню про тисячі «фальшивих дипломів» і якихось «лівих студентів», не розуміючи самої технології студентського обліку, який здійснюється тільки через очолюване ним же Міністерство освіти. Якщо міністерство Ніколаєнка видає фальшиві дипломи та навчає «лівих» студентів, то хай він особисто за те й відповідає!

- Керівники президентського секретаріату Рибачук, Геращенко, Мудрак та інші, які тісно пов’язані з єврейськими расистами, розпускають плітки та «прес-релізи» про якийсь «антисемітизм».  У МАУП навчаються студенти з 25 країн світу, діє Українсько-арабський (араби, як відомо, - семіти) та інші міжнародні інститути, де викладають та навчаються представники різних національностей, зокрема й євреї;

 - Сіоністи та соціалісти з парламенту (Рудьковський, Фельдман, Садовий, Юхновський, Карнаух, Гмиря) закидають МВС, Генпрокуратуру, Податкову  вимогами перевірки неіснуючих порушень у МАУП, нахабно брешуть про якийсь «гральний бізнес», «продаж спиртних напоїв», навіть вигадали «збройні формування».

- Телеканали, радіохвилі та газети, що перебувають у власності єврейських олігархів, які вщент пограбували Україну, складають байки про горезвісну єврейську поправку Джексона - Веніка, тулячи її скасування чи нескасування до діяльності МАУП. Чергова облудна брехня, за яку доведеться відповідати всім, хто до неї причетний! Навіть єврейські організації США вимушені були заявити, що скасування цієї поправки ніяк не пов’язане з подіями в Україні і що її розгляд взагалі не планувався на поточну сесію американського конгресу.

Усім цим свавіллям щодо МАУП керує сіоністський Ізраїль, держслужбовці якого нахабно вимагають від нинішнього керівництва України «закрити МАУП» і не допустити до участі у парламентських виборах Українську Консервативну партію, що стоїть на національно-патріотичних засадах. Єврейським расистам в Ізраїлі, США, Європі та Росії не подобається правда про злочини сіонізму і більшовизму, яку відкривають народу конференції, книжки і газети МАУП. Однак правду не спинити! Національно-визвольний рух за Українську Україну не подолати! Прагнення до свободи не заглушити жодним проїзральським соціалістам Вінського–Деркача і різнокаліберним «помаранчевим» покручам на кшталт нинішніх урядовців і керівників президентського секретаріату. Якщо обраний нами Президент України В. Ющенко нічого не робить, аби вгамувати своє антиукраїнське оточення, то він хоча б повинен пам’ятати про право людей на повстання проти тиранії і гноблення, про що йдеться в Загальній декларації прав людини ООН.

Ми всі законослухняні громадяни, однак вимагаємо дотримання законів і від всіх можновладців. Нам стало відомо, що в секретаріаті Президента України (з його відома чи ні) готується чергова розправа над МАУП через упереджені перевірки. Попереджаємо: цей антиукраїнський захід не пройде! В Україні, Слава Богу, не перевелися люди, здатні захистити свої національні інтереси. Водночас обіцяємо, що про сплановану владою операцію проти навчального закладу та національно-патріотичної партії знатиме весь світ і імена кожного зрадника навіки буде вкрито народною ганьбою!

Нині 22 грудня – день, коли світло перемагає темряву. Світло є Бог і ми віримо, що Він нам допоможе. Віра в Бога і любов до Батьківщини врятує кожного з нас. Ми готові до боротьби за своє омріяне національне майбутнє, оскільки з нами Бог і Україна!

За дорученням Президії

 

Георгій Щокін,
президент МАУП,
голова Української
Консервативної партії

 

22 грудня 2005 року
Київ

 

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com