Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

УКРАЇНСЬКИЙ КОНСЕРВАТИЗМ - ІНСТРУМЕНТ РОБУДОВИ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ

Заява

Української Консервативної партії щодо політичної стратегії на виборах березня 2006 року
 
Українська Консервативна партія твердо стоїть на тому, що єдиним ідеологічним орієнтиром і інструментом розбудови Української Держави є український консерватизм, який базується на духовних цінностях і засадах національного патріотизму, традиційній християнській релігії, етнічній єдності, міцності шлюбно-сімейних відносин, верховенства права, свідомому виборі людиною, народом власної історичної долі.

Як колективний носій ідеології національного консерватизму, Українська Консервативна партія вважає принципово важливим відкрито і чесно вказати на політичні партії, блоки, сили, з якими за жодних обставин не може бути нашого єднання чи співпраці, і з якими така співпраця можлива і навіть необхідна, зокрема й згодом.

Наші ідейні противники - політичні партії, які належать до так званого лівого політичного флангу та «центру»: Комуністична партія України (П.Симоненко), Соціалістична партія Україні (О.Мороз), Партія Регіонів (В.Янукович), Народний союз «Наша Україна» (частково); блок Юлії Тимошенко (частково); Народний блок Литвина; блок Марчука «Єдність»; Опозиційний блок «Не Так!» (Л.Кравчук, В.Медведчук, С.Гавриш); блок Лазаренка; блок Вітренко. Звісно, неможливо співпрацювати і з тими окремими політичними партіями, об’єднаннями і рухами, які входять до перерахованих блоків, найперше на загальнонаціональному, загальнодержавному рівні. Оскільки політичні сили лівого спектру та «центру» не мають під собою ні чітких ідеологічних засад, ні національно зорієнтованих програм, ні реальних шляхів і засобів для втілення інтересів народу, його титульної української нації, - Українська Консервативна партія не має і не повинна мати з ними нічого спільного. Ми не підемо шляхом примітивної боротьби за черговий перерозподіл влади, який лише призведе до чергового ошукання власного народу. Це не наш шлях і ми ним не підемо за жодних обставин.

Наголосимо, що Українська Консервативна партія об’єктивно і свідомо йде на вибори самостійно, аби викристалізувати українську національну ідею з болота соціалізму й лібералізму. Нашими потенційними союзниками у парламенті можуть стати партії правого флангу, до яких традиційно зараховують КУН (Конгрес українських націоналістів), НРУ (Народний рух України), УНП (Українська народна партія), Українська республіканська партія «Собор», ВО «Свобода», УНА. Ці партії йдуть на вибори головним чином у різних блоках і визначитися, з ким блокуватися, –їхнє  право.

Оскільки таке блокування головним чином  обумовлене стратегічними цілями перемоги у загальнонаціональному масштабі, то це абсолютно не заперечує, швидше навпаки - цілком допускає поєднання наших зусиль на виборах на регіональному, місцевому рівні. Вважаємо, що осередки УКП в містах, районах, селах мають самі визначати доцільність і форми співпраці з цими політичними партіями і об’єднаннями, усвідомлюючи, що ми єдині в найважливішому, стратегічному - прагненні мати Українську Україну, де сповна реалізується ідея українського національного державотворення.

 
25 грудня 2005 року.
Президія Національної Ради
Української Консервативної партії
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com