Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ЗУПИНИТИ НАПАД НА МАУП

ТЕЛЕГРАМА

Секретарю РНБО України
А.Кінаху
 
Голові Служби безпеки України
І. Дріжчаному
 
Міністру закордонних справ України
Б.Тарасюку
 
Представнику ООН в Україні
п. Френсісу О’Донелу
 
Послам іноземних країн,
 акредитованим в Україні

Учора, 26.12.05, Господарський суд Києва своїм рішенням задовольнив усі вимоги Міжрегіональної Академії управління персоналом щодо протиправних дій Міністерства освіти і науки України на чолі з С.Ніколаєнко. Це привело останнього в неадекватний стан, і він з самого ранку, 27.12.05, вимагає від керівництва Департаменту з боротьби з економічною злочинністю МВС України вислати в наш навчальний заклад озброєний міліцейський загін для проведення своїх упереджених перевірок з відомими наслідками. До цих протиправних вимог підключився його однопартієць соціаліст Ю.Луценко, який обіймає посаду міністра внутрішніх справ. Усе це свідчить про антидержавний заколот, що може мати непередбачувані наслідки.

Чого хочуть ще міністри-соціалісти Ніколаєнко та Луценко, якщо вже судом доведено антиконституційність дій Міносвіти щодо законної діяльності МАУП?

Просимо негайно втрутитися в цю небезпечну ситуацію і припинити протизаконні збройні дії міліцейських підрозділів Луценка проти навчального закладу, де навчаються тисячі українських дітей та представники 25 країн світу.

Благаємо, допоможіть!
 
Президент МАУП
Г.Щокін
 
Ректор МАУП
М.Головатий
 
 
 
 
 
 
 

ТЕЛЕГРАМА

Президенту Україну
В.Ющенку
 
Прем’єр-міністру України
Ю.Єханурову

 

Цим повідомляємо, що Господарський суд міста Києва своїм рішенням від 26.12.2005р. повністю задовольнив всі вимоги Міжрегіональної Академії управління персоналом стосовно протизаконних дій Міністерства освіти і науки України на чолі з одіозним соціалістом С.Ніколаєнко. Таким чином державним органом підтверджено те, що студенти, викладачі, співробітники МАУП намагалися протягом кількох місяців донести до вищого керівництва своєї держави, а саме міністр Ніколаєнко діє протизаконне, антиконституційно і, по суті, злочинне. Його протиправні дії вже призвели до протизаконної зміни статутів близько 150 недержавних закладів освіти, що призведе до масових судових розглядів та великих матеріальних відшкодувань, які буде сплачено, скоріше за все, не з власної кишені Ніколаєнка, а, як завжди, з державного бюджету.

Ніколаєнко за підтримки своїх колег-соціалістів, що опинилися сьогодні при владі, насаджує в освітянській галузі тоталітарний дух політичних репресій, адміністративного тиску, аморальних та підступних заходів по розправі з неугодними йому людьми та організаціями. Все це нагадує повернення часів зловісного більшовизму, що не припустимо в демократичній, незалежній, правовій державі.

На підставі судового рішення про протиправні дії міністра освіти Ніколаєнка вимагаємо його негайної відставки та проведення відповідних слідчих дій щодо його антиконституційної діяльності.

Просимо також попередити міністра внутрішніх справ Ю.Луценка про неприпустимість незаконного втручання проти МАУП на боці свого однопартійця, оскільки на своїй міністерський посаді він повинен служити Державі, а не якійсь окремій партії.

З вірою у справедливість,
Президент МАУП
Г.Щокін
 
Ректор МАУП
М.Головатий
 
Голова Ради трудового колективу
С.Ярошенко
 
Голова студентського страйкому
М.Кухар
 
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com