Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

НАХАБНЕ ВТРУЧАННЯ У ВНУТРІШНІ СПРАВИ УКРАЇНИ

Заява

Всеукраїнського громадсько-патріотичного об'єднання "Український вибір"

Упродовж останніх місяців з ініціативи сіоністських угруповань, що діють на території України, міністерство закордонних справ держави Ізраїль, її посол в Україні і прес-служба диппредставництва з мовчазної згоди відповідних українських структур нахабно втручаються у внутрішні справи України.

Організованим сіоністам не дає спокою незмінна й послідовна політика викриття справжніми патріотами України злочинної людиноненависницької сутності сіонізму. Їм не потрібне викриття жахливих злочинів проти українського народу за часів панування більшовицького тоталітарного режиму, правдиве висвітлення намагань світового сіонізму встановити свою "світову владу".

Особливе обурення українських патріотів викликала вимога Міністерства закордонних справ Ізраїлю вжити заходів аж до закриття найбільшого і найкращого в Україні вищого навчального закладу – Міжрегіональної Академії управління персоналом як ВНЗ, що ніби розпалює антисемітські й ксенофобські настрої. Якщо ж такі заходи на їх вимогу не буде вжито, це може призвести до певної напруженості у відносинах між двома державами.

ВГПО "Український вибір" висловлює гнівний протест проти неприкритого тиску і політичної провокації ізраїльських урядовців і дипломатів. Такі їхны дії свідчать лише про одне – перекрити джерело правдивої інформації про сутність сучасного сіонізму і про його загрозу не лише Україні, а й усьому світу.

Нас дивує позиція Міністерства закордонних справ України, яке відмовчується замість відповідної реакції на таке втручання.

Генеральний секретар
ВГПО "Український вибір"
В.Гайченко

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com