Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Антиукраїнські сили приречені на поразку

Таку думку висловили делегати V позачергового з’їзду Української Консервативної партії, який відбувся 25 грудня в Києві

Шлях до перемоги не буде легким, оскільки антиукраїнські сили за підтримки міжнародних латентних структур і навіть окремих держав роблять усе, аби українська національна ідея загинула у зародку.    

«Зусиллями антиукраїнських сил ми не можемо йти блоком, однак вони зазнають поразки і ми разом будемо в парламенті», -  зазначив у своєму привітальному виступі запрошений на з’їзд  заступник голови партії «Українська Національна Асамблея» Микола Карп’юк. Він побажав колегам наснаги, віри й великих яскравих перемог.  

За словами тих, хто виступав, нинішня  ситуація в країні, дуже непокоїть патріотів, оскільки нинішня політика, попри всі заяви можновладців, може призвести до втрати Україною своєї незалежності.   Про це, зокрема, у своєму виступі наголосив голова Української Консервативної партії Георгій Щокін.

На думку ж тих, хто виступав на з’їзді (а вони представляли всі регіони України), нинішня ситуація на місцях нагадує часи «кучмізму» в його найгірших проявах. Так, почасти на керівних посадах залишаються чиновники, які скомпрометували себе зловживаннями за старої влади. Методи роботи не змінилися. Зокрема і поповнення партійних лав провладних партій.  Як зазначив делегат з Білої Церкви, що на Київщині, нині дуже багато розчарованих діями нової влади. Зокрема на одному з місцевих підприємств керівник змусив своїх підлеглих – а це більш як 800 осіб – вступити до Народного Союзу «Наша Україна». Загалом у районі спостерігається масовий вихід з колись таких популярних  партій, як «Батьківщина» та «Наша Україна». Хоча, незважаючи на тимчасове розчарування, ці люди ще плекають надію на краще майбутнє. Така ситуація спостерігається і в інших регіонах. Тому представникам Української Консервативної партії потрібно посилити свою просвітницько-інформаційну роботу на місцях. Як варіант потрібно якомога більше провести представників партії до місцевих органів влади. І тоді, побачивши, що в Української Консервативної партії слова не розходяться зі справами, можна отримати справжню підтримку у населення. А відтак це сприятиме справжній розбудові Української держави.   

Що ж до  майбутніх виборів до парламенту, то делегати ухвалили низку рішень. Зокрема було затверджено список про висунення кандидатів у народні депутати від УКП, де в першій п’ятірці: Георгій Щокін, Микола Сенченко, Микола Головатий, Василь Яременко, Григорій Мусієнко. Як повідомив голова УКП Георгій Щокін, до списку входять викладачі, студенти, духовенство, інтелігенція. А на пропозицію одного з делегатів, до партії увійдуть і представники робітничого класу.

Рішенням з’їзду також було затверджено програму партії «Бог і Україна понад усе!», в якій, зокрема, робляться акценти на впровадженні у суспільне життя морально-правових засад, заснованих на традиційних духовних цінностях української титульної нації, впровадженні в Україні правової моделі влади - Гетьманської держави,  розробці нової оборонної доктрини України та на позаблоковому статусі держави.

Представляти  інтереси Української Консервативної партії в Центральній виборчій комісії доручено кандидату юридичних наук Василю Григоровичу Короткіну. 

Також було вирішено 14–15 січня провести обласні форуми національно-патріотичних сил. А Всеукраїнський форум відбудеться в День Соборності України – 22 січня  на Софійському майдані в Києві.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com