Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ХАЙ ЗДІЙСНЯТЬСЯ ВАШІ МРІЇ!

Шановні співвітчизники, дорогі колеги, любі мої маупівці!

Завершується ще один рік нашого земного буття, який прожили ми разом у нашій любій Україні. Цей рік, як і всі попередні, був складним і важким, оскільки, на жаль, і влада, і засоби масової інформації, і вся соціально-економічна сфера залишаються переважно в неукраїнських руках. Шанс змінити наше життя на краще дають парламентські вибори 2006 року, якщо ми всі разом приведемо до парламенту національно-патріотичні сили. Саме в цьому наш національний порятунок і наша українська надія.

Маупівці показали всій Україні приклад чесного, відповідального й мужнього ставлення до власної долі, свою відважну готовність до боротьби за свободу і справедливість. МАУП – це справжній оплот духовності й українства, могутній осередок високого патріотизму й української культури, справжня школа майбутньої української еліти! Коли нинішні маупівці зі своїми патріотичними ровесниками прийдуть до влади, очолять засоби масової інформації, опанують фінансово-економічну та інші сфери соціального життя, тоді Україна відчує справжній український дух, тоді буде започатковано нову, духовну, добу новітньої історії. Це обов’язково відбудеться, бо так говорив Сам Бог - Ісус Христос, 2006 рік від народження якого ми нині зустрічаємо. Перемога стовідсотково буде тільки за тими, хто стоїть на боці правди, світла та любові!

Хай вам щастить, хай береже вас Господь і хай здійсняються всі ваші мрії в ім’я Бога і України!

 

Завжди ваш
Георгій Щокін

 

 

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com