Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

«З БОЖОЮ ВІРОЮ, З ЛЮДСЬКОЮ ДОПОМОГОЮ – ДО УКРАЇНСЬКОЇ ПЕРЕМОГИ!»

Виступ президента МАУП Г.Щокіна на конференції трудового колективу Академії з приводи закінчення страйку

Конференцією трудового колективу МАУП ми розпочали свій страйк проти свавілля непрофесійної влади, конференцією його й завершимо.

Я радий поздоровити всіх маупівців не тільки з Різдвом Христовим та Новим роком, а й з переконливою перемогою нашої Академії в протистоянні з сіоно-соціалістичними чинодралами. Десь два-три тижні тому в своєму інтерв’ю для нашого часопису «Персонал Плюс» (№ 50 за 2005 рік) я чесно розповідав про те, що сталося з кучмівськими та ющенківськими можновладцями – Литвином, Медведчуком, Зінченком і багатьма іншими, коли вони приймали рішення про знищення МАУП. Усі вони, без винятку, втрачали свої посади, а то й кар’єри. Те ж саме спостерігаємо й нині. Захотів, наприклад, Ізраїль «закрити МАУП» – і де сьогодні той їхній прем’єр Шарон? Або міністр Ніколаєнко разом зі своїми соціалістичними спільниками почав запопадливо виконувати сіоністські забаганки проти МАУП – і де сьогодні уряд Єханурова, який не зробив жодного кроку, аби допомогти МАУП? У відставці! У повному складі!

Тому я і зараз кажу всім, хто задумав зло проти нашої альма-матер: «Схаменіться, полиште свої інтриги, бо зло завжди буде покарано, особливо, коли це зло спрямовано проти десятків тисяч дітей – майбутнього Української нації».

Однак наш досвід протистояння з нинішньою, знову неукраїнською, владою вказує і на інше: мало готувати майбутню українську еліту в окремо взятому закладі, треба створювати для неї належні умови в усьому українському суспільстві. А це потребує зміни влади на всіх рівнях – від селищної до Верховної Ради. Якщо на виборах 2006 року нам вдасться якомога більше українізувати законодавчу владу, ми зможемо максимально українізувати й уряд, що стане початком омріяного шляху до української України.

Виходячи з цього, необхідно нині зосередитися на політичній діяльності, зокрема на побудові Української Консервативної партії, яка є законно визнаним учасником парламентських виборів і яку я маю честь очолювати. Ця робота потребує окремої щоденної уваги, тому керівництво МАУП вирішило змінити структуру управління Академією, а саме:

  • замість Президії запровадити Наглядову Раду, головною функцією якої є захист академічних інтересів, усього нашого багатотисячного колективу співробітників, викладачів і студентів;
  • безпосереднє керівництво покладається на ректорат, а віце-президенти переводяться на посади проректорів з відповідних напрямів діяльності;
  • гостропубліцистичні видання Академії, зокрема журнал «Персонал», часопис «Персонал Плюс» та їхні тематичні бібліотечки, передаються в окрему організацію – Видавничий дім «Персонал».

Ці заходи дають змогу здійснити чіткіше розмежування між освітянською, громадською та політичною діяльністю, створити сприятливіші умови для розвитку МАУП як вищого навчального закладу майбутньої української еліти. Ці заходи дають змогу мені, іншим керівникам МАУП нині зосередитися на вирішенні суто політичних питань у межах діяльності Української Консервативної партії, яка має всі можливості для потужного прориву у владні структури, щоб реалізувати, нарешті, своє гасло – Бог і Україна понад усе! Потребує уваги й громадська діяльність, яку здійснюють Міжнародна кадрова Академія, ВГПО «Український вибір», козацькі структури, до керівництва яких я також маю честь належати.

У нас з вами попереду багато роботи у всіх напрямах розбудови Української України, і я впевнений, що кожен з нас буде гідним своїх високих обов’язків. З Божою вірою, з людською допомогою – до нашої спільної української перемоги!

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com