Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЧЕКАЄ НА СТУДЕНТІВ МАУП

Щоправда, нині молодим досить важко працевлаштуватися в органи державної влади через низкоб’єктивних та суб’єктивних чинників.

Утім, справа таки зрушила з місця. Понад те, потрапити на держслужбу молодь зможе не лише за допомогою родичів чи близьких, а цілком самостійно. У Києві це можна буде зробити завдяки проекту «Залучення молоді до роботи на посадах державних службовців», яку реалізовує Київський молодіжний центр праці при Головному управлінні у справах сім’ї та молоді Київської міської держадміністрації.

За словами начальника департаменту працевлаштування «Молодіжна біржа праці» Миколи Гищака, мета проекту — відібрати з випускників молодих управлінців, студентів, які в перспективі могли б працювати в органах виконавчої влади. Відбір відбувається в два етапи. Спочатку кандидати, які мають освітній рівень не нижче бакалавра будь-якої форми навчання і спеціальності, проходять комп’ютерну діагностику (тестування) на виявлення рівня управлінського потенціалу. Потім за опрацьованими комп’ютером результатами формується група з десяти осіб, які проходять повторне тестування. Крім того, аби зменшити похибку до нуля, з ними працює ще чотири психологи. На кожного потенційного управлінця створюють досьє, яке направляють до резерву. Обрані студенти після закінчення навчання мірою можливості будуть працевлаштовані в органи державної влади. Крім МАУП, у проекті беруть участь Академія праці й соціальних відносин, Академія муніципального управління і КПІ. Варто зазначити, що цей проект викликав неабиякий інтерес у студентів Міжрегіональної Академії управління персоналом. Так, у першому турі взяли участь 87 юнаків та дівчат. Щоправда, до другого туру дійшли тільки 17 з них. Насамперед завдяки психологічним тестам визначалася здатність потенційного молодого держслужбовця приймати рішення та керувати іншими людьми.

Результатами тестування Микола Миронович залишився дуже задоволеним і відзначив високу його організованість. До речі, невдовзі буде реалізовано новий проект.

— Ми маємо корпоративне ексклюзивне замовлення французького банку на набір 200 осіб. Відбиратимемо випускників і студентів п’ятого курсу, які мають вільний графік навчання, для роботи у відділах кредитування автосалонів Renault. Процедура відбору досить жорстка, але я глибоко переконаний, що в МАУП є багато молоді, яка відповідатиме усім вимогам.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com