Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

БАБА ПАРАСКА НАЗВАЛА КРАВЧУКА "ЖИДОМ"

Відома в Україні мітинговою діяльністю 66-річна баба Параска (Королюк) біля секретаріату Президента відзначилася висловлюваннями на адресу Леоніда Кравчука, який з-поміж інших був запрошений на засідання «круглого столу».

Баба Параска накинулася на екс-президента Леоніда Кравчука з докорами, коли той вийшов із приміщення секретаріату президента й підійшов до журналістів. Спочатку «помаранчева» активістка почала висловлювати Кравчуку своє незадоволення. Коли екс-президент спробував закінчити розмову й піти, бабця дістала гучномовець і почала голосно вигукувати образи. Той намагався залишити територію Банкової, але був змушений повернутися в приміщення секретаріату. ЗМІ не наважуються цитувати слова баби Параски на адресу Кравчука, «оскільки вони мають особистий характер». Втім, дехто (очевидно, ті, кого вони найбільше зачепили) натяками пояснюють характер висловлювань невтомної революціонерки. Окрім звинувачень з використанням ненормативної лексики особисто на адресу Кравчука, дісталося і жидам взагалі, до яких баба Параска приписала й екс-президента.

До речі, у випуску «Вікна-Новини» телеканалу СТБ «без коментарів» було прокручено «образливий для єврейської нації» вигук баби Параски на адресу Кравчука. Цікаво, що даний сюжет з бабою Параскою було показано й у випуску новин каналу «1+1», але лише з ненормативною лексикою, без кадрів, «які містили образу єврейської нації». 

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com