Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ДОКИ КАЦМАН ЗНЕВАЖАТИМЕ ЗАКОН?

Генеральному прокурору України
Медведько О.І.

                                                  

Шановний Олександре Івановичу!

Інтернет-сайт В. Рабіновича MIGnews.cоm.ua 26 липня 2006 року розповсюдив «открытое письмо» головного редактора щотижневика «CN-Столичные новости» В. Кацмана, адресоване Президенту України, народним депутатам України, керівникам правоохоронних органів, політичних партій, електронних та друкованих ЗМІ, журналістам, копію якого додаємо до звернення.

У цьому листі автор фактично підтвердив умисне невиконання рішення суду, Тим самим В. Кацман  фактично порушив вимоги ст. 124 Конституції України та  вчинив дії, які передбачені ст. 382 Кримінального кодексу України.

30 березня 2005 року Печерським судом м. Києва визнано недостовірною та такою, що порочить честь і завдає шкоди  діловій репутації Міжрегіональної Академії управління персоналом, Щокіна Г. В. інформацію, розміщену ДП «CN Столичні новини» у щотижневику «CN-Столичные новости» № 16 від 27 квітня 2004 року. Внаслідок чого ДП «CN Столичні новини», Рабиновича В. З., Кацмана В. Н. зобов’язано протягом місяця з дня набрання рішенням суду чинності спростувати недостовірну інформацію, а також присуджено до стягнення моральної шкоди на користь МАУП:  з  ДП «CN Столичні-новини» 25 000 грн, з Рабиновича В. З. – 2500 грн, з Кацмана В. Н. – 2500 грн; на користь Щокіна Г. В.:  з  ДП «CN Столичні новини» – 15000 грн, з Рабіновича В. З. – 2500 грн, з Кацмана В. Н. – 2500 грн. Крім того за рішенням суду з відповідачів присуджено стягнення на користь МАУП 2517 грн сплаченого держмита.

Ухвалою Апеляційного суду м. Києва від 17 червня 2005 року рішення Печерського районного суду залишено без змін і набрало чинності.

За зверненнями МАУП Державною виконавчою службою у Печерському районі м. Києва у серпні 2005 року і лютому 2006 року порушено 14 виконавчих проваджень. У добровільному порядку ДП «CN Столичні новини»,  Рабинович В. З.,  Кацман В. Н. виконувати рішення суду відмовилися й до цього часу, вже більше року, всіляко ухиляються від виконання судового рішення.  

До речі, це вже не перший випадок ухилення В. Рабиновича,  його оточення та належного йому ДП «CN Столичні новини» від виконання судових рішень на користь МАУП. Попередні рішення вони, майже через два роки і не повністю, але виконали, не піднімаючи такого галасу, проте таких відверто незаконних, нахабних і образливих випадів проти державних органів, судової гілки влади, високих посадових осіб не допускали.

14 червня 2006 року державним виконавцем відділу ДВС у Печерському районі м. Києва було накладено арешт на рахунки ДП «CN Столичні новини», а 11 липня 2006 року – на майно Кацмана В. Н. Оскільки В. Кацман дозволив собі порахувати гроші у чужому гаманці, що не прийнято в цивілізованому суспільстві. Дозволимо й собі повідомити, цей арешт було накладено на належну В. Кацману квартиру на Печерську та  частки ще трьох квартир на вул. Шовковичній (м. Київ). Такий собі «бідненький» виявився журналіст, але 5000 гривень для виконання рішення суду в нього немає і просто так віддати їх він не збирається. В Рабиновича В. З. – олігарха і мільйонера, як він сам себе називає, виконавча служба майна не знайшла.

Як це не дивно, незважаючи на активну господарську діяльність і продовження випуску кількох друкованих засобів масової інформації, у тому числі й щотижневика «CN-Столичные новости», щомісячні виплати журналістам та іншим працівникам заробітної платні, як нам стало відомо з інформованих джерел, сягають до 1500 доларів США, але руху коштів по банківських рахунках ДП «CN Столичні новини» немає, це дає підстави припускати про ведення господарської діяльності з порушеннями чинного законодавства. На наш погляд, така ситуація повинна зацікавити податкові та інші правоохоронні органи. 

Ще у червні 2006 року Державною виконавчою службою у Печерському районі м. Києва в зв’язку зі злісним невиконанням посадовими особами ДП «CN Столичні новини» судового рішення було направлено подання прокурору Печерського району м. Києва Філатовій Т. М. про порушення кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ст. 382 КК України.

Незважаючи на те, що відповідно до ст. 97 КПК України прокурор Печерського району Філатова Т. М. була зобов’язана не пізніше триденного строку прийняти рішення про порушення кримінальної справи або відмовити  в її порушенні, рішення так і не прийняла. 

Наскільки нам стало відомо, подання Державної виконавчої служби Печерського району про порушення кримінальної справи пройшло реєстрацію в канцелярії прокуратури, а після розгляду його прокурором району безслідно зникло. До цього часу  нічого не відомо а ні про будь-яке рішення прокурора району щодо подання, а ні про передачу нею цього подання комусь із підлеглих для законного вирішення. Добре знаючи методи роботи В. Рабиновича  та його оточення, щиро сподіваємося, що це грубе порушення закону вчинено безкорисно й ненавмисно.

13 липня 2006 року про це було проінформовано Вашого заступника – прокурора м. Києва Є. Блажівського листом № 3598, але 27 липня нами була отримана копія супровідного листа прокуратури міста, яким наше звернення було направлене для вирішення прокурору Печерського району м. Києва. Ми з повагою ставимося до прокурора Печерського району, але, на наш погляд, не зовсім правильним є направлення нашого звернення щодо порушень закону саме керівнику цього органу.  

Подібна тяганина з вирішенням цього питання та безкарність призвели до чергового демаршу В. Рабиновича та його вірного поплічника В. Кацмана, які продовжують збуджувати громадськість безпідставними звинуваченнями не тільки МАУП, а тепер вже й Печерський суд, Державну виконавчу службу Печерського району в якійсь «змові»,  корупційних діях, а Президента України та міністра внутрішніх справ Ю. Луценка – у бездіяльності.

Що стосується МАУП, то ми і надалі будемо захищати свою ділову репутацію від безпідставних, відверто наклепницьких та образливих випадів виключно у встановленому законами України судовому порядку, як це робили і раніше.

В. Кацман у своєму листі, прикриваючись свободою слова та демократією, під якими розуміє дозвіл йому обливати брудом і наклепами на шпальтах своєї маргінальної газети всіх і вся, крім відвертого особистого нехтування українськими законами і відмови виконання їх вимог, закликав до цього громадські організації та інших громадян.  

Вважаємо, що Ви, як особа, що здійснює нагляд за додержанням законів всіма організаціями, установами, громадянами Україні та іноземцями, які перебувають на території України, повинні вжити відповідних заходів щодо В. Рабиновича й В. Кацмана, а також очолюваних ними організацій та підприємств, засобів масової й електронної інформації, примусити їх поважати і виконувати вимоги Конституції України, захистити інтереси державних органів і судової системи.

Враховуючи те, що взаємини МАУП з ДП «CN Столичні новини», Рабиновичем  В. З. та Кацманом В. Н. останнім часом набули суспільного резонансу й загострюються через численні судові спори, просимо Вас взяти вирішення цього питання під свій контроль.

Додаток: копія «открытого письма» В. Кацмана на 2 аркушах.

 

З повагою,
секретар Наглядової ради МАУП
В.Г. Короткін

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com