Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

М.Рудьковський не той, за кого себе видає?

Генеральному прокуророві України
О.Медведьку

Шановний Олександре Івановичу!

Громадська організація «Антинаклепницька ліга», яка має за мету викриття різноманітних перекручень і фальсифікацій, упереджень і стереотипів, у тому числі щодо українства, українського менталітету, сприяння у вихованні молоді у дусі патріотизму, національної гордості і самосвідомості, висловлює Вам свою повагу і звертається з таким.

В засобах інформації, зокрема Інтернет-сайті «Україна кримінальна», в газеті «Українська газета плюс» та інших опубліковано інформацію щодо можливих зловживань міністра транспорту і зв’язку України М.Рудьковського при оформленні документів про навчання у Чернігівському педагогічному інституті (1993-1996 рр.) та у Російській економічній академії імені Плєханова (м. Москва, РФ, 1988-1993 рр.). Крім того, є підозра щодо підробки ним документів про своє перебування в Україні у 1991-1994 рр., хоча фактично в цей час він перебував в Австрії, що дало йому право балотуватися у народні депутати України.

Просимо перевірити інформацію, що додається і про результати повідомити для інформування громадськості.

Ю.Бондар,
президент ГО «Антинаклепницька ліга», м. Київ

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com