Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Черновецькому освіти не треба?

Черновецькому освіти не треба?

Іван Черевичко Принаймні, деякі дії нинішнього столичного голови наводять саме на ці думки. Адже, схоже, Леоніда Михайловича та його команду, попри всі популістські заяви, цікавить лише «дерибан».
[ читати далі... ]

Закономірна перемога МАУП

Ініціатор і натхненник протизаконних нападок на МАУП і на всю систему недержавних вищих навчальних закладів України міністр освіти і науки С.Ніколаєнко вщент програв судову справу Академії.
[ читати далі... ]
Актуально
Трибуна

«Новації» в освіті як патологічні рецидиви тоталітаризму

Перехід від тоталітарного суспільства до демократичного завжди супроводжується рецидивами минулого, оскільки його носії — реакціонери — опиняються час від часу на тих чи інших державних посадах. Особливо це характерно для освітянської сфери, яка в умовах тоталітарних режимів формується за остаточним принципом з відповідним кадровим забезпеченням. Ці старі кадри і становлять базу реакційних, антидемократичних сил, що прагнуть повернення тоталітарного минулого.
[ читати далі... ]

Новини царства Ніколаєнка

Вероніка Собко Останні «нововведення» міністра освіти та науки України наводять на думку, що Станіслав Миколайович прагне зробити себе царем освіти. Завдяки «реформам» у нього буде все — почет, слуги та своє царство.
[ читати далі... ]
День Академії
Маємо право на диплом!

Маємо право на диплом!

Для кожного з нас у житті настає відповідальний час підбиття підсумків: для одних — підсумків зробленої роботи, для інших — підсумків затрачених зусиль, ще для когось — підсумків чужих підсумків...
[ читати далі... ]
Реформа в науці: Бути чи не бути?

Реформа в науці: Бути чи не бути?

Недавно в Будинку письменників відбулася зустріч науковців і публіцистів, на якій заслухано доповідь члена Правління Спілки викладачів вищої школи і науковців України, доктора технічних наук, професора В.Кузьменка на тему «Чи відбудеться реформа в українській науці?». Доповідач охарактеризував ознаки кризового стану в українській науці і переконливо обгрунтував необхідність її термінового реформування, зазначивши, що гальмом її розвитку стала застаріла структура НАН України.
[ читати далі... ]
Чещ є Хто?
Данаїв дар

Данаїв дар

(Закінчення. Початок див. у попередньому номері)
[ читати далі... ]
Праведники
Замість вінка на могилу героя

Замість вінка на могилу героя

Олесь Вахній Творячи людину, Господь жодним чином не ставив перед собою за мету пустити на цей світ бездумного біологічного робота. Передбачаючи всі людські гріхопадіння, Господь прагнув, аби його діти щиро й добровільно обрали вказаний ним шлях. Вірних Його Заповідям після фізичної смерті очікує винагорода в його царстві. Але лукавий знає, яким чином втягнути людину в гріховну безодню. Матеріалістичний світ хтиво манить у свої цупкі тенета. Віддавши на неславну смерть свого Єдинородного Сина, Творець засвідчив, що всі його заповіді не є чимось вкрай тяжким і нездійсненним.
[ читати далі... ]

Пробудження кобзарства

Кобзарі — душа україн­ського народу. Вона мало не була похована під уламками радянського тоталітарного режиму… Як­би провидіння не явило Україні людей, які, мов та трава крізь бетон, проросли й відродили прадавні традиції і звичаї. Бо ж кобзарство — це не тільки співоче і виконавське мистецтво, а й філософія національного буття.
[ читати далі... ]
Суспільство
Чому буксує Пенсійна реформа?

Чому буксує Пенсійна реформа?

Валентин Собчук Закони про державне і недержавне пенсійне страхування містять три формотворчі засади функціонування пенсійної системи.
[ читати далі... ]

Новий контракт вічного ректора

Цікаві і чомусь непомітні події відбуваються навколо Київського національного університету імені Тараса Шевченка з початку 2007 року.
[ читати далі... ]
Загроза
Сіоністи зводять рахунки

Сіоністи зводять рахунки

Сполучені Штати Америки — країна економічного процвітання, країна, у якій дотримуються прав людини, країна — зразок демократії. Але так воно було до 1913 року. Саме цього року утворилася Федеральна резервна система (ФРС) — приватна банківська структура клану Ротшильдів (євреїв за походженням). ФРС друкує долари та видає під певний відсоток американському уряду.
[ читати далі... ]
Дослівно
Каган и его Бек

Каган и его Бек

Ми продовжуємо публікацію книжки В. Ушкуйника «Каган та його Бек» (подається мовою оригіналу).
[ читати далі... ]
Поіменно

Біографічні відомості про Євреїв — співробітників ЧК

За книгою Юрія Шаповала, Володимира Пристайка, Вадима Золотарьова «ЧК—ГПУ—НКВД в Україні: особи, факти, документи». — К. 1997.
[ читати далі... ]
Нам пишуть
Небезпека над Гуляйполем

Небезпека над Гуляйполем

15-та річниця Дня Незалежності України в Гуляйполі була особливою. Цього року хлопці Сороса під керівництвом Олеся Донія організували «День незалежності з Нестором Махном», означивши його як «андеграунд-фестиваль». Два дні минуло, поки ми всі зрозуміли, що воно за «анде граунд», і то завдяки Олесю Подерев’янському з його триметровим матюками зі сцени.
[ читати далі... ]
Мас-медіа
НЕЗАКАМУФЛЬОВАНО ПРО ПРЕСУ

НЕЗАКАМУФЛЬОВАНО ПРО ПРЕСУ

Гнат Жига Нас часто звинувачують, буцімто, звертаючи увагу на публікації у інших виданнях, ми найчастіше дискутуємо з тижневиком «Столичные новости». Що ж, ми вирішили виправити цю хибну думку і спробувати поглянути на світ сучасної української преси очима свого оглядача.
[ читати далі... ]
Авторитаризм
Батько всіх туркменів

Батько всіх туркменів

Олексій Жупанський Не так давно — 21 грудня минулого року — від зупинки серця помер один з найодіозніших правителів нової епохи, «батько всіх туркменів» та довічний президент Туркменистану Сапармурат Ніязов. Це один з небагатьох лідерів світу та єдиний лідер на пострадянському просторі, в руках якого тривалий час було сконцентровано абсолютну владу над цілою країною, цілим народом. У звичайної людини, яка звикла до таких-сяких демократичних ачи псевдодемократичних норм сучасного суспільства, не може не викликати подив те, як Сапармурат Ніязов цією владою розпоряджався.
[ читати далі... ]
Світогляд
«ВІРЮ В ДАВНИНУ І ЛЮБЛЮ ЇЇ»

«ВІРЮ В ДАВНИНУ І ЛЮБЛЮ ЇЇ»

Наталя Околітенко «У Китаї, як ти знаєш, і сам імператор, і його піддані — китайці» — зробив для своїх читачів «відкриття» великий казкар Ганс-Християн Андерсен. І це не просто жарт! Бо на величезній території живе багато племен, які так різняться між собою діалектами, звичаями, вірою і навіть зовнішністю, що часто не розуміють одне одного. Що ж їх об’єднує у велику і досить монолітну націю.
[ читати далі... ]
Всеукраїнський КВК православної молоді у МАУП

Всеукраїнський КВК православної молоді у МАУП

Українська Православна Церква не бачить перешкод до взаємодії Церкви зі здоровими політичними та суспільними силами, до співпраці з будь-якими доброчесними людьми, зокрема з людьми інших релігій та невіруючими, за умови їхньої готовності до чесного, доброзичливого і зацікавленого діалогу на благо нашої держави та майбутнього покоління України.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com