Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Задипломовані чиновники

Задипломовані чиновники

Петро Деревко Квітень 2005 року поклав початок кінця системи недержавної освіти через приховану кампанію, розгорнуту міністром освіти і науки України Станіславом Ніколаєнком та його заступником Михайлом Степком. За інформацією із джерел Міністерства освіти, С.Ніколаєнко дав вказівку М.Степку всіляко затримувати проходження у міністерстві документів недержавних ВНЗ. Першою жертвою цих протизаконних дій стала Міжрегіональна Академія управління персоналом. Причина того — активна позиція Конфедерації вищих закладів освіти України разом з МАУП.
[ читати далі... ]
Актуально
Кулуарні домовленості залишають питання, як щодо легальності, так і легітимності влади

Кулуарні домовленості залишають питання, як щодо легальності, так і легітимності влади

Вони з’являються втрьох — Віктор Ющенко, Олександр Мороз і Віктор Янукович. Позаду кучкуються зацікавлені… Камера вихоплює главу Секретаріату, який нашвидкуруч і в спрощеній формі пояснює «що та до чого» своєму колишньому і нинішньому підлеглому, новоспеченому керівнику Управління державної охорони (УДО), гідному поборотися за титул першого провокатора часів новітньої історії України Валерію Гелетею…
[ читати далі... ]

«Шари» не буде: гранти закінчилися

Адміністрація Джорджа БУША різко скорочує допомогу неурядовим демократичним організаціям в Україні і Росії.
[ читати далі... ]

Наслідки геноциду

Вже за сто років Україна ризикує зникнути з політичної карти світу, якщо темпи смертності населення в країні зберігатимуться найближчими роками на нинішньому рівні. Про це заявила директор Інституту демографії Олена Лібанова на засіданні Нацради при Президенті України.
[ читати далі... ]

Кому на Україні-Русі Жить «харашо»?

Щотижневик «Корреспондент», що належить горезвісному американському сіоністу Джеду Сандену, зробив нарешті добру справу для України. У найближчому номері буде надруковано список 50 найбагатших громадян України або так званих гривневих мільярдерів.
[ читати далі... ]
Плин
Золотий запас Січі

Золотий запас Січі

Віктор Тригуб Існує надпотужний інформаційний ритм України, що почався в дуже давні часи. Ця сила настільки потужна, що змітає все, що намагається її зупинити. «Неправильних» людей просто непомітно знищуюють. Як і структури. Навіть цілі держави. Наприклад, СРСР…
[ читати далі... ]
Міліцейський «Беркут»  діяв, як стервятник

Міліцейський «Беркут» діяв, як стервятник

27 травня, під час фіналу кубка України між київським «Динамо» та донецьким «Шахтарем», фанів «Динамо» побив «Беркут». На думку потерпілих, правоохоронці, яких привезли зі Східної України, діяли упереджено. Тож фани дістали стусани незаконно. Футбольні уболівальники запевняють — такого побоїща на матчах не було майже десятиліття. Потерпілі збираються судитися з правоохоронцями.
[ читати далі... ]
На світло
ХАСИДИ

ХАСИДИ

Пропонуємо читачеві продовження дискусійного матеріалу російського аналітичного центру «НАМАКОН» про так зване «єврейське питання». Висновки читач нехай робить сам.
[ читати далі... ]
Світ
СВІТОВИЙ РАДЯНСЬКИЙ УРЯД куди зникли резиденти КГБ?

СВІТОВИЙ РАДЯНСЬКИЙ УРЯД куди зникли резиденти КГБ?

Віктор Тригуб Чомусь всі думають, що КГБ СРСР припинив існування 1991 року.
[ читати далі... ]
Антисемітизм в Ізраїлі зростає

Антисемітизм в Ізраїлі зростає

«В кожному ізраїльському місті є група з кількох десятків антисемітів. А загалом в Ізраїлі кілька сотень неонацистів».
[ читати далі... ]
Світло і тінь

Між небом та землею

Тарас Антошевський В Україні релігія відіграє не поверхневу, обрядову роль — вона справді формує світогляд. Не дивно, що вже багато років Церква в універсальному розумінні займає перше місце у рейтингу суспільної довіри. Прагнення до суспільної активності духовних лідерів знаходив і знаходить відгук у владних кабінетах. Але не цілковитий.
[ читати далі... ]
Трибуна

Витоки комуно-соціалістичної ідеології

Георгій ЩОКІН Щойно, вже п’ятим виданням, вийшла книга російського професора, доктора наук та відомого публіциста Юрія Бєгунова (1), в якій, зокрема, наведено схему розвитку ідей антинаціонального космополітичного типу, притаманних масонству, сіонізму та комуно-соціалізму (див. схему). Цей антинаціональний розвиток є також історією сіоністських, соціал-демократичних, соціалістичних і комуністичних партій, які походять з одних ідеологічних джерел.
[ читати далі... ]
Геополітика
Суспільство
Таємні товариства: міфи та реальність

Таємні товариства: міфи та реальність

Ми продовжуємо публікацію книжки Миколи Сенченка та Валерія Гастинщикова «Таємні товариства: міфи та реальність»
[ читати далі... ]
Демографія
Старість — заразне захворювання?

Старість — заразне захворювання?

Лев Поліщук Є спостереження, які наводять на таку думку. Давно відомо, що повії, крім того, що накопичують великий набір венеричних хвороб, ще й дуже швидко старіють. Зрідка трапляється, що в тридцять років виглядають на всі сімдесят. Швидко старіють і чоловіки, які зловживають послугами повій, чи провадять безладне статеве життя. Є також рідкісне фатальне дитяче захворювання — прогерія, коли організм дитини починає швидко старіти. У 10 — 12-річному віці хворі діти стають дідусями і бабусями, й помирають, як правило, від інсульту.
[ читати далі... ]
«Шлюбна маса»

«Шлюбна маса»

Зміна етнічно-расового складу населення США загрожує ментальним розколом. Мігранти шукають своє місце в США і стають впливовим чинником політичного життя.
[ читати далі... ]
Постаті
У ПОЛИНОВОМУ ВІНКУ

У ПОЛИНОВОМУ ВІНКУ

Наталя ОКОЛІТЕНКО 17 травня виповнюється 130 років від дня народження Максиміліана Волошина (1877 — 1932 рр.). Поет, художник, філософ, провидець — і все це здебільшого з епітетом «російський». Він же в «Автобіографії» писав: «Моє родове ім’я Кирієнко-Волошин, і йде воно із Запоріжжя. Я знаю з Костомарова, що в ХVІ столітті був на Україні сліпий бандурист Матвій Волошин, з якого живцем здерли шкуру за політичні пісні». Погляди цього унікального митця в світлі останніх політичних подій становлять особливий інтерес.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com