Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
За чесність — подяка

За чесність — подяка

У п’ятницю, 20 квітня, о 17.00 в Колонній залі мерії сто найактивніших платників податків Києва за підсумками 2006 року отримали нагороди від Київського міського голови Леоніда Черновецького. Серед нагороджених — Міжрегіональна Академія управління персоналом. Столичний голова особисто подякував організаціям, які зробили найбільші відрахування до міського бюджету.
[ читати далі... ]

Знову про підробні дипломи

Ніка Костенко Пропонуємо читачеві третю, заключну, частину епопеї під назвою «Фальшиводипломники». У попередніх двох її частинах ми розповіли, виходячи з власної інформації та аналізу чинного законодавства, про головних дійових осіб схеми, що називається «виробництво документів про освіту». У заключній розповімо про найважливіший її інструмент — інформаційно-виробничу система «ОСВІТА».
[ читати далі... ]
Актуально
Резюме

Солончаки української політики

Сьогодні цілком оче­вид­но, що політичне протистояння штучно створене, революційна ситуація імітується, а політично-правова криза — це криза політичних еліт. Владні еліти виявилися недієздатними, інтелектуальні еліти — незапитаними.
[ читати далі... ]
Догралися

Догралися

Олесь Вахній Трапляються речі, логічне пояснення яким одразу годі й відшукати. Я й раніше, зважаючи на певні ситуації й обставини, підозрював, що Творець наділив мене даром пророц­тва, але телефонний двінок товариша (це сталося ввечері 23-го квітня) й повідомлення про чергову пожежу на Шулявському базарі, врешті-решт, зруйнували всі мої сумніви. Слава Всевишньому! Прийдіть народи, й поклоніться йому!
[ читати далі... ]
Афери

Системе» нужны прохвосты

Днепродзержинск ожидает дорогих гостей из Министерства образования и науки. «Дорогие» гости едут проверять физкультурный колледж с его удельным князьком Чибисовым Виктором Ивановичем. Вот где плодят докторов наук и бакалавров! Проверка должна пройти с 17 по 20 апреля этого года.
[ читати далі... ]
Ху із ху
Яку «перспективу» для українців і України малюють деякі сіоністські газети…

Яку «перспективу» для українців і України малюють деякі сіоністські газети…

У статті «Жидівська атака на Устима Кармелюка» (газета «За Українську Україну» від 26.03.07) показано, як прожидівський тижневик «Зеркало недели» паплюжив і продовжує паплюжити наш менталітет та наше минуле і сьогодення. Українофоби з редакції «ЗН» не обмежуються злослів’ям щодо нашого минулого і тужаться «висвітлювати» перспективи нашого майбутнього. Раніше вони робили цю свою чорну справу, не подаючи прямо тезу про те, що українці, мовляв, не здатні створити власну державу, керувати нею, тому повинні звільнити місце «культурним» націям. Нині ж, на догоду своїм жидівським «патронам», тижневик «ЗН», як авангард українофобства, почав писати про це, не криючись…
[ читати далі... ]
Сектанти
АМЕРИКАНСЬКИЙ СЛІД В «ОКСАМИТОВИХ» РЕВОЛЮЦІЯХ

АМЕРИКАНСЬКИЙ СЛІД В «ОКСАМИТОВИХ» РЕВОЛЮЦІЯХ

Ніка Костенко Події листопада 2004 року більшість українців сприйняла як спробу змінити набридлий режим кучмізму. Але, як показав подальший розвиток історії, Помаранчева революція мала і свій темний бік, до цього часу невідомий учасникам тих буремних подій.
[ читати далі... ]
Україна — єдина!
Важкий шлях до порозуміння.
Крим повинен стати зразком цивілізованості між націями, що живуть на українській землі

Важкий шлях до порозуміння. Крим повинен стати зразком цивілізованості між націями, що живуть на українській землі

Сьогодні завдяки незалежності України дізнаємося, що українська мова старша за грецьку і латинську. 1975 року Джон Стойко розшифрував пам’ятку української мови VП — VІ ст. до Р.Х. Він назвав її «Листи до ока Божого», вчений В.Довгич — «Посланням оріян хазарам». У ній згадується, зокрема, про якусь віру: «У степу віра по вірі померла. У степу віра по вірі пада і суто пада нова пустаж...» Там багато українських слів, уживаних сьогодні: бажати, балакати, вештатися, вітати, гожий, гукати, дбати…
[ читати далі... ]
Плин
Історія

То хто ж творить міфи...

В останні роки у засобах інформації неодноразово оприлюднювалися гострі критичні виступи з приводу неналежного стану справ в українській археологічній галузі науки. Стаття відомого археолога Ю.Шилова у газеті «Пер­сонал Плюс», № 11 від 22-28 березня ще раз привертає увагу громадськості до цієї теми. Випадково сталося так, що і я на власному досвіді переконався у справедливості критики.
[ читати далі... ]
Русь починалася з Донецька?

Русь починалася з Донецька?

Вражаючі методи боротьби за вплив в політичному, бізнесовому і суспільному житті нині демонструють донецькі хлопці. Є чому подивуватися не тільки Україні. Не так давно на І каналі Національного радіо можна було чути новину, що в Донецьку збираються знімати фільм про Одина (скандинавський верховний бог), бо, нібито, знайдено факти, які підтверджують про його походження з донецької землі. Особливого значення цій інформації навряд чи хто надав. У нас люблять висмоктувати з пальця якусь сенсаційку, щоб подивувати людей і себе потішити причетністю до чогось великого. Але, виявляється, то тільки квіточки.
[ читати далі... ]
Суспільство
Таємні товариства: міфи та реальність

Таємні товариства: міфи та реальність

Ми продовжуємо публікацію книжки Миколи Сенченка та Валерія Гастинщикова «Таємні товариства: міфи та реальність»
[ читати далі... ]
Тінь

Бедь і совість — дві прямі, що не пересікаються

Василь Фроляк «Бурхливій діяльності» Віктора Бедя «Персонал Плюс» присвятив не одну шпальту. Зокрема, і щодо його фінансових зловживань на посаді директора Закарпатського інституту ім.А.Волошина Міжрегіональної Академії управління персоналом. Здавалося б, після таких звинувачень Віктор Васильович мав би щонайменше мовчати і не «відсвічувати». Утім, це не в його характері.
[ читати далі... ]
На маргінесі подій

На маргінесі подій

Олесь Вахній Є речі, які інакше як прямим, цілеспрямованим і безпосереднім втручанням в особисте життя Вищої Сили пояснити не можу. У цьому справді є щось сакральне. Будь-які особисті вчинки, як і події суспільної ваги, викликають у душі певні асоціації з біблійними персонажами, а роздуми й аналіз нинішніх подій виймають з глибин пам’яті цитати зі Старого і Нового Заповітів.
[ читати далі... ]
Гаряча тема
Рятівна соломинка для Суркісів

Рятівна соломинка для Суркісів

На перший погляд, таке міркування може видаватися парадоксальним, але насправді так воно і є. Лише після того, коли діячів на кшталт Суркісів прищемити за хвіст, вони здатні робити щось не тільки для себе, а й для загальної справи. Таким є отримання Україною разом з Польщею тендера на проведення футбольного чемпіонату Європи 2012 року.
[ читати далі... ]
Земельне питання
«Борітеся — поборемо!» 
Козацьку землю ще можна врятувати

«Борітеся — поборемо!» Козацьку землю ще можна врятувати

Земля — єдина цінність, що наразі залишилася в України як у незалежної держави. Однак над нею нависла загроза: на українські чорноземи вже вкотре і серйозно зазіхають чужинці. Як колись збройно і нахабно відбирали землю у козацтва й селян за Петра І та большевицького режиму, так нині у нас намагаються видурити її, скупивши за безцінь.
[ читати далі... ]
Постаті
ПОВІЙ, ВІТРЕ, НА ВКРАЇНУ

ПОВІЙ, ВІТРЕ, НА ВКРАЇНУ

Наталя Околітенко Апостолам заповідано нести світові Благу Вість. Та Ісус Христос посилав своїх учнів до людей «як овець поміж вовків», а діячі з хрестом у руках часто самі ставали лютими хижаками, нищачи культуру і життя племен, яких християнізували. Свідчення того — доля американських індіян — жертв не тільки професійних завойовників, а й проповідників, які зі словами милосердя на устах чинили зло. Знає історія й світлі образи справжніх місіонерів. Українець Агапій Гончаренко — один з них.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com