Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Повноліття академії

Повноліття академії

3 квітня 2007 року Міжрегіональна Академія управління персоналом відзначає свою 18-ту річницю з дня заснування.
[ читати далі... ]
Мідяки для міністра

Мідяки для міністра

28 березня Хмельницький осередок громадянської мережі «ОПОРА» та молодіжна організація «Подільський полк Характерного козацтва» організували студентський мітинг перед Хмельницькою ОДА з приводу Наказу МОН №84 від 5.02.2007.
[ читати далі... ]
АВЕ ЛУЦЕНКО!

АВЕ ЛУЦЕНКО!

Василь Кочерга На суботньому Майдані засвітилися нинішні «ді-джеї» юрми. Їхні обличчя підтвердили найгірші здогади розумних людей: у цій країні наразі не існує іншої влади, крім донецько-олігархічної. Ми побачили вгодованого демократа Кириленка, хитренького, з масними оченятами Вінського, розжарену палом псевдореволюційної пристрасті Тимошенко, агресивного методиста Турчинова, псевдоромантичного Катеринчука і, звісно ж, хіт сезону — потужно-риторичного Луценка.
[ читати далі... ]
Аналітика
Трибуна
Загрози
Демократія на експорт

Демократія на експорт

Загалом у США на державному рівні в рамках реалізації стратегії інформаційної безпеки функціонує понад 40 організацій. Загальна сума витрат становить близько 50 млрд доларів на рік. Координація їхньої роботи здійснюється на вищому державному рівні.
[ читати далі... ]
Суспільство

Таємні товариства: міфи та реальність

Ми продовжуємо публікацію книжки Миколи Сенченка та Валерія Гастинщикова «Таємні товариства: міфи та реальність»
[ читати далі... ]
Нам пишуть

Історія славного роду

До редакції надійшов лист від Миколи Крата, онука того самого Павла Крата, про якого згадує у свій книзі Іван Тиктор «ВЕЛИКА ІСТОРІЯ УКРАЇНИ». У ньому онук розповідає про життєвий та творчий шлях свого діда.
[ читати далі... ]
Право
Найкоротший шлях у в’язницю

Найкоротший шлях у в’язницю

Загальновідомо, що зараз в’язниці наповнюються переважно тими, хто пройшов пекло ізоляторів для підозрюваних у скоєнні злочинів. Уповноважена Верховної Ради України з прав людини, інші високопосадовці, журналісти висвітлюють страшні факти катувань, психологічного тиску на затриманих. Все це робиться для отримання невмирущої «цариці» доказів — зізнання підозрюваного.
[ читати далі... ]
Мандри
НАМАСТЕ, ІНДІЯ!

НАМАСТЕ, ІНДІЯ!

Жодна туристична агенція ніколи не скаже вам правду про цю країну. Можна сумлінно «перекопати» інтернет і скупити всі можливі путівники, проте це навіть на крок не наблизить до істини. Індію неможливо анонсувати, переповісти, законспектувати. Індія приголомшує, вбиває, народжує і воскрешає. Вона закохує в себе і штовхає у вир розчарувань. Але нікого не залишає байдужим. І це єдине, чому можна вірити достеменно.
[ читати далі... ]
Світогляд
Вбивство з розваги: інстинкт чи збочення?

Вбивство з розваги: інстинкт чи збочення?

Наталя Околітенко Знаєте, що таке «мисливський казан?» Це коли кілька десятків любителів найсучас-нішої зброї — аж до автоматів Калашникова — тримаючись один від одного на відстані витягнутої руки, оточують якесь лісове урочище. Можете бути певні — жодна звірина не врятується. Якось я брав участь у такій операції...
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com