Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Актуально

Не так тії воріженьки, як лихії люди

Олесь Вахній Вбачати в некликаному чужинцеві ворога — природньо. Займанець ніколи не рахуватиметься з проблемами й потребами поневоленого народу. Визнаний, нарешті, геноцидом українського народу, Голодомор 1932—1933 рр. був цілеспрямованим актом винищення українців. Беззмістовні дискусії про його причини та спроби з’ясувати, якими міркуваннями керувалися організатори, — недоречні.
[ читати далі... ]
КУРАЖ ХАБАДУ

КУРАЖ ХАБАДУ

Василь Луговий Коли читаєш у пресі, що тарифи у Києві зростуть у кілька разів, згадується анекдот про терплячість українців: «У часи війни фашисти зібрали селян і кажуть, що завтра о 10-й годині всі повинні бути на майдані, де їх будуть вішати. Запитання є? — Є. — Яке? Мотузок з собою брати, чи на майдані дадуть?».
[ читати далі... ]

«Справа немовлят»: від версій до фактів

Вероніка СОБКО Останнім часом Україна опинилася в центрі нового скандалу. Цього разу його предметом став можливий продаж стовбурових клітин та органів немовлят у харківському пологовому будинку №6.
[ читати далі... ]
Поіменно

Біографічні відомості про Євреїв — співробітників ЧК

У попередніх номерах газети опубліковано передмову упорядника книжки «ТАК ХТО Ж ЗДІЙСНЮВАВ ГЕНОЦИД УКРАЇНЦІВ?» професора Василя Яременка. Сьогодні ми продовжуємо публікацію матеріалів зі збірника.
[ читати далі... ]
Розвінчання
Сміх крізь Сльози

Сміх крізь Сльози

Тарас Махно Багато традиційних культур ставилися та й ставляться до сміху зневажливо. Сміх був уділом нижчих каст. Прояви сміху та веселощів викликали огиду і серед воїнів, і серед жерців.
[ читати далі... ]
Трибуна
ПРИНЦИП ЛЕ ШАТЕЛЬЄ В ДІЇ!

ПРИНЦИП ЛЕ ШАТЕЛЬЄ В ДІЇ!

Микола Сенченко У 1960 роки, займаючись біонікою, я моделював зорову систему людини. Це був дуже «модний» на той час напрям науки не тільки в Харківському інституті радіоелектроніки, де я заочно навчався в аспірантурі, а й взагалі в Україні.
[ читати далі... ]
Зворотній зв'язок

Тінь минулого підстерігає нас

Нинішня Україна нагадує велетенський пароплав, якого недавно потрощили економічні бурі, безглузді реформи та люто, безжально пограбували доморощені й зайшлі пірати — світові глобалісти. Перетерпівши такі напасті, Україна, здається, ось-ось потоне у світовому океані життя.
[ читати далі... ]

Затаврована старість

ЗМІ часто торкаються питання злиденного стану пересічних пенсіонерів, які нині не можуть вижити на пенсії 350 — 400 грн. Однак всі делікатно обходять причини знищення старшого покоління. Хто і навіщо це робить у багатющій країні, в самому центрі Європи? Колись причиною голодоморів не були неврожаї, як і нині не кліматичні зміни спричиняють масовий виїзд з країни!
[ читати далі... ]
Надра
Анатолій Радзивілл: «Не втратьмо шансу відновити свій енергетичний потенціал»

Анатолій Радзивілл: «Не втратьмо шансу відновити свій енергетичний потенціал»

Генпрокуратура України закінчила перевірку НАК «Нафтогаз України», її дочірніх структур, НАК «Надра України» і підпорядкованих їй підприємств, які займаються геологічною розвідкою і видобуванням природного газу. Виявилося, що протягом 2004 — 2006 років вони не постачали природний газ власного видобутку для потреб населення та бюджетних установ. Зокрема «Нафтотаз» забезпечував їх значно дорожчим природним газом, отриманим за транзит від «Газпрому» та закупленим у РосУкрЕнерго і ЗАТ «Укренерго». А газ власного видобутку продавали не населенню, а промисловим підприємствам за підвищеними комерційними цінами.
[ читати далі... ]
Дослівно
Каган и его Бек

Каган и его Бек

Ця книжка написана понад 20 років тому у Нью-Йорку, але й досі не відома широкому загалу, оскільки показує не «офіційну», а «закулісну» історію, яка і є часто-густо справжньою. Погляд автора на ключові моменти недавньої радянської історії є оригінальним і сміливим, спрямованим на пошук таємних механізмів доленосних історичних подій. Деякі із спостережень та прогнозів авторів виглядають, з позиції сьогодення, пророцькими та корисними для нинішній поколінь. Вважаючи за необхідне розглядати повороти історії під різними кутами зору, редакція пропонує передрук книжки В. Ушкуйника «Каган та його Бек» (подається мовою оригіналу).
[ читати далі... ]
Берило
Тріщать чуби за посади

Тріщать чуби за посади

Валентин Лисенко, Віктор Вірний Нині, як ніколи з часів новітньої історії України, питання її національної безпеки, безпосередньо доля силових структур стали заручниками політичного протистояння президента та його оточення з урядом та антикризовою коаліцією. Ламання списів, здавалося б, досягло апогею, проте це лише прелюдія активізації того протистояння, що очікується.
[ читати далі... ]
Традиція
З ПОЛУМ’ЯНИМ ПРИВІТОМ! ВАША ЧЕРВОНА ПАЦЯ

З ПОЛУМ’ЯНИМ ПРИВІТОМ! ВАША ЧЕРВОНА ПАЦЯ

Інна Філіппова Впевнена, що однією з найрозтиражованіших тем у новорічні свята була «тема свині». Бо ж нехай і за східним, але ж тисячолітнім календарем! — 2007-й є Роком Вогняної Свині. І хоча офіційно розпочнеться він, коли вже вщухнуть новорічні веселощі, коли господині обережно, щоб не посипалися голки, винесуть з помешкань ялинки, а дітлашня з’їсть цукерки і від Святого Миколая, і від Діда Мороза...
[ читати далі... ]
Чужа мораль
Кошерне — не прийнятне для православного

Кошерне — не прийнятне для православного

Йдеться не тільки про єврейські підприємства, а й про неєврейські, пов’язані із кашрутом, тобто ті, які включають у ціну своєї продукції вартість спеціальних кошерних послуг рабинів. Як вони самі визнають (на сайті московських хасидів Берла Лазаря), за перевірку кошерності рабини вимагають з підприємств чималі гроші, і не безпідставно вимагають — сертифікат кошерності дає неабияку комерційну вигоду.
[ читати далі... ]
Постаті
Шарль де Голль: «Кожен француз був, є або буде голлістом»

Шарль де Голль: «Кожен француз був, є або буде голлістом»

Гнат Жига Щиро кажучи, я не думаю, що чиню вірно, стаючи гарантом Конституції, яка закріплює чинний режим, і, відчуваючи власне безсилля, керую абсолютно безсилою державою», заявила в грудні 1948 року людина, якій судилося стати найвидатнішим представником своєї нації у ХХ столітті. Це були важкі післявоєнні часи для Європи — і Західної, і Східної. А людині, яка вже не раз обороняла свою націю, довелося весь той час стояти осторонь, обіч влади. Лише набагато пізніше генерал Шарль де Голль справді очолить Французьку Республіку...
[ читати далі... ]
Нескорені
Лицар духу

Лицар духу

Наталя Околітенко Cпостережено цікаву закономірність: чомусь саме на історичних руїнах з’являються постаті, які, підносячись над реальністю, торують шлях до не завжди зрозумілої сучасникам мети. І лише з відстані часу можна скласти ціну їхнім зусиллям.
[ читати далі... ]
Перехрестя
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com