Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Фальшиводипломники

Ніка Костенко На шпальтах газети вже неодноразово порушувалося питання стану справ у сфері виготовлення документів про освіту. На жаль, попри велику кількість матеріалів ЗМІ, присвячених цій проблемі, нічого не змінюється у царстві Ніколаєнка. В інтернеті з’являється дедалі більше сайтів, на яких користувачам пропонується придбати диплом будь-якого ВНЗ, зокрема й державного.
[ читати далі... ]
Актуально

Ющенка не пускають до Ізраїлю

Ізраїль відхилив прохання Віктора Ющенка приїхати туди 5 травня саме на День катастрофи, що відзначається там у пам`ять про загиблих євреїв у Другій світовій війні.
[ читати далі... ]

Хто тисне на суддів?

П’ятеро суддів Конституційного Суду заявляють про тиск і неможливість брати участь у розгляді питання законності дострокових виборів. Про це заявили на прес-конференції в Києві Ярослав Мачужак, Володимир Кампо, Дмитро Лилак, Віктор Шишкін, Петро Стецюк. Вони також звернулися з проханням надати їм охорону.
[ читати далі... ]

Фельдман проти української науки

Торік під грифом Академії наук України побачив світ збірник «Релігія та національність у суспільному житті України та світу». Як видно з назви збірника, автори статей, що увійшли до нього, намагалися знайти місце релігії у житті України та світу.
[ читати далі... ]

Позов МАУП задоволено в черговий раз

Напередодні, рішенням Печерського районного суду Києва задоволено позов Міжрегіональної Академії управління персоналом до заступника міністра освіти та науки України Василя Шинкарука.
[ читати далі... ]

Аделаджа буде без манежу

Легкоатлетичний манеж у Києві невдовзі буде повернено спортсменам і дітям. За інформацією Ген­прокуратури, прокуратура Дніпровського району Києва здійснить додаткову перевірку щодо порушення кримінальної справи стосовно службових осіб ВБФ «Соціальне партнерство».
[ читати далі... ]
Трибуна
Земля волає про порятунок

Земля волає про порятунок

КАГАРЛИЦЬКИЙ РАЙОН ЯК ДЗЕРКАЛО МОРАТОРІЮ НА ПРОДАЖ ЗЕМЛІ І ТУРБОТИ ПРО РОЗВИТОК СЕЛА
[ читати далі... ]
Дослівно

Є.Дюрінг: «Де національна політика країни занепадає, там одразу вискакують жиди»

Понад сто років тому відомий німецький філософ, професор Берлінського університету Євген Дюрінг видав книгу «Єврейське питання як питання про расовий характер та про його шкідливий вплив на існування народів, їхню ментальність і культуру».
[ читати далі... ]
Аналітика
Тінь
Замітки провінціала

Замітки провінціала

СРСР, як відомо, представляв могутню економічну, політичну і військову освіту, яка була противагою об’єднаній освіті Європа — США. Два полюси існували тривало в напруженій рівновазі. І ось розпад СРСР. Рівновага порушена. Швидкість і глибина розпаду для багатьох була несподіванкою. Для Заходу теж. Неначе історія розпаду відома, але життя підносить подарунки, які як променем світла освітлюють те, що було в тіні.
[ читати далі... ]

ОТКРОВЕННЯ ОЛІГАРХА

Власник холдингу «Базовий елемент» 49-річний Олег Дерипаска зі статком у $21,2 млрд перехопив лідерство в рейтингу російських мільярдерів у губернатора Чукотки та власника футбольного клубу «Челсі» Романа Абрамовича. Останній був три роки поспіль найбагатшим росіянином і наразі опустився на друге місце. Рейтинг складав російський журнал «Фінанс».
[ читати далі... ]
Берило
Технологія узурпації влади

Технологія узурпації влади

Валентин Лисенко «Ти забив нам м’яча! Чекай адекватної відповіді — тобі мститиму не тільки я, а й мої діти!» — оприлюднив погрози на свою адресу народний депутат Верховної Ради України п’ятьох скликань, позапартійний, міністр юстиції України у трьох урядах, віце-президент Парламентської Асамблеї Ради Європи, а нині виключений за те ж саме, за що й отримав погрози, з фракції Нашої України в Верховній Раді Сергій Головатий.
[ читати далі... ]
Загрози

Демократія на експорт

(Закінчення. Початок у попередньому номері)
[ читати далі... ]

Хто господар на нашій землі?

Сьогодні життя маленької людини нікого не цікавить. Чужинські радники та зайди підкупами, солодкими обіцянками налаштували наших можновладців негайно ліквідувати колгоспи й забрати в народу землю.
[ читати далі... ]
Суспільство
Таємні товариства: міфи та реальність

Таємні товариства: міфи та реальність

Ми продовжуємо публікацію книжки Миколи Сенченка та Валерія Гастинщикова «Таємні товариства: міфи та реальність»
[ читати далі... ]
Геополітика

Україна: тінь Судетів

Новий світовий порядок і розкол України: який сценарій і чиїми руками може реалізуватися у нас 2007 року? Для відповіді на це запитання намагатимуся хоча б якоюсь мірою представити нинішні «планетарні осі» і прослідкувати кроки, зроблені в цьому напрямку.
[ читати далі... ]
Мандри
Боги, касти, карма, сарі...

Боги, касти, карма, сарі...

В Індії карі очі. Вони зустрічають твій погляд відкритими дитячими по­сміш­ками і проникливою мудрістю старості. Вони дивляться на тебе неземною красою Тадж-Махалу і неймовірною бідністю з асфальту. Індія не готова втішати кожного наївного чужинця, який інакше уявляв собі цю країну. Бо вона насправді інша. Це інший світ, інше світовідчуття. Інший смак і забарв­лення. Її неможливо збагнути до кінця, як нереально самотужки перепливти океан вільним стилем...
[ читати далі... ]
За кадром
Берія — кат перехоплювача

Берія — кат перехоплювача

Володимир Репало Нещодавно газета «Пер­сонал Плюс» опублікувала уривки з книги білогвардійця Ю. Ларікова «Каган і його Бек», де автор називає Кагановича і Берію справжніми керівниками СРСР у період з 6 березня до 27 червня 1953 року.
[ читати далі... ]
Наука
Рослини - розумні?

Рослини - розумні?

Світом, який знаємо, ми зобов’язані тим, кого називаємо зеленими друзями. Вони наснажили атмосферу киснем, і небо нашої планети стало блакитним, а потрібна для життя енергія через дихальний цикл пішла «по колу». Падаючи на зелений лист, сонячний промінь набуває творчої снаги, бо в таємній лабораторії хлорофілового зерна з найпростіших сполук — вуглекислого газу та води — виробляються органічні речовини. Завдяки цьому розвинувся тваринний світ з «вінцем еволюції» на чолі — з людиною.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com