Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
У гості до МАУП

У гості до МАУП

Сергій Герук 17 лютого Міжрегіональна Академія управління персоналом приймала всіх охочих ознайомитися з навчальним закладом, його звичаями та традиціями.
[ читати далі... ]
Актуально
Інтелектуальний дар студентській молоді

Інтелектуальний дар студентській молоді

16 лютого в Міжрегіональній Академії управління персоналом в рамках майстер-класу Центру риторики «Златоуст» відбулась презентація 5-томника «Вибраних праць» з риторики професора Галини Сагач.
[ читати далі... ]
Ще одна жертва холокосту

Ще одна жертва холокосту

Суд німецького міста Манхайм засудив 67-річного Ернста Цюнделя до п’яти років ув’язнення «за заперечення холокосту», повідомляють РІА «Новини» з посиланням на «Ассошiейтед Прес».
[ читати далі... ]
За дитину платитимуть більше

За дитину платитимуть більше

У прямому ефірі телеканалу «1+1» міністр праці і соціальної політики Михайло Папієв заявив про намір збільшити наступного року розмір одноразової допомоги у разі народження дитини. Нагадаємо, зараз розмір виплати становить 8,5 тисяч гривень.
[ читати далі... ]
Екологія
Зелений дзвін над Україною
(Роздуми над сторінками книги Володимира Стадниченка 
«Лоно Дунаю»)

Зелений дзвін над Україною (Роздуми над сторінками книги Володимира Стадниченка «Лоно Дунаю»)

«Ліси мої, гаї мої священні! Пребудьте нам вовіки незнищенні!». Ліна Костенко
[ читати далі... ]
Політикум
Конспіративізм  української політики

Конспіративізм української політики

Більшість політичних подій не є тим, чим здаються на перший погляд, оскільки вони спрямовані на зовсім інші і зазвичай неочікувані для стороннього спостерігача результати. Йдеться про конспірологію, тобто теорію змови, яка в тому чи іншому вигляді набуває обрисів дії в українському політичному середовищі. Представники академічної науки відмежовуються від конспірологічних теорій. Однак ми спробуємо лише ледь-ледь торкнутися цього спір­ного питання на прикладі останніх політичних подій, використовуючи тільки логічні викладки та фактологічний матеріал.
[ читати далі... ]
Тема
Гадючник

Гадючник

Вахній Олесь Саме так можна було б назвати те ганебне дійство, яке вже впродовж кількох років відбувається біля самісінького виходу з метро Шулявська та під автострадним мостом у Києві. Базаром, ринком чи рядом торгових точок все те навряд чи поверненться язик назвати.
[ читати далі... ]

Монополісти таки є!

Валентин Собчук Нарешті Антимонопольний комітет почав шукати монополістів на ринку нерухомості
[ читати далі... ]
Загрози

АМЕРИКАНЦЫ ГОТОВЫ К ЯДЕРНОМУ УДАРУ

Плани президента Сполучених Штатів стосовно відправки 21,5 тис. американських військовослужбовців до Іраку можуть змінитися. До того жв сторону збільшення контингенту. Бюджетне управління конгресу повідомило, що небойові частини американських військ у Іраку можуть збільшитись, додатково до тих, що вже там дислокуються, від 35 до 48 тис. військовослужбовців.
[ читати далі... ]
Суспільство

Рейдерів зацікавили «Знання»

Микола Вітальченко А точніше — приміщення готелю на вул. Микільсько-Ботанічній, 31 у Києві, яке належить цьому Товариству.
[ читати далі... ]
Дослівно

КАГАН и его БЕК

Ми продовжуємо публікацію книжки В. Ушкуйника «Каган та його Бек» (подається мовою оригіналу).
[ читати далі... ]
Поіменно

Біографічні відомості про Євреїв — співробітників ЧК

За книгою Юрія Шаповала, Володимира Пристайка, Вадима Золотарьова «ЧК—ГПУ—НКВД в Україні: особи, факти, документи». — К. 1997.
[ читати далі... ]
Нам пишуть
Під зорею Івана Франка

Під зорею Івана Франка

Безпросвіток нашого життя разом з втраченими сподіваннями освітила святкова подія: 150-річчя від дня народження Івана Франка. Спасибі «Літературній Україні», яка упродовж року друкувала матеріали про нашого славного ювіляра. Читаючи їх, відчував, що вони мене ще більше наблизили до Франка. Я збагнув його геніальну велич.
[ читати далі... ]
«Співай, дядьку, вона довга»

«Співай, дядьку, вона довга»

Дякувати Богові, живу на світі 68-й рік. Різне було на моєму віку — і добре, і погане. Та, попри все, люблю співати, навіть тоді, коли вити хочеться. У школі співав у самодіяльному хорі. В армії — в ансамблі.
[ читати далі... ]
Мандри
Прага: кам’яне серце Європи

Прага: кам’яне серце Європи

Той, хто хоч раз побував у цьому дивовижному місті, назавжди залишиться зачарованим його красою, поєднанням вічної юності з життєвим досвідом мудрої людини. Адже мало яке місто може зрівнятися із богемською столицею за кількістю історико-архітектурних пам’яток, романтичних історій та оповідок, пов’язаних з історією цього «кам’яного серця Європи». Тут практично не натрапиш серед старовинних будинків на сучасні «свічки» — чехи бережуть свою історію. А тому, незалежно від того, блукаєте ви старовинними вуличками самі, чи з екскурсійною групою, завжди дізнаєтеся щось нове.
[ читати далі... ]
Мас-медіа
Музика олігарха, слова журналіста

Музика олігарха, слова журналіста

Іван Черевичко У політичної еліти України з’явилася нова розвага. Або, радше, хвороба. Медіа-манією називається. Нині «татусі» рівень крутизни визначають не наявністю кухаря-японця, коханки-топ-моделі чи «Багатті» в гаражі, а придбанням «кишенькових» засобів масової інформації, або, як вони полюбляють називати ці перегони, «створенням медіа-груп».
[ читати далі... ]
Відсотки важливіші за життя

Відсотки важливіші за життя

Гнат Жига Вкотре доводиться писати на тему, заяложену мало не до дірок. Скільки не вчи дурня Богові молитися, все одно гулю наб’є! Ось і колишній кореспондент 5 каналу, а нині ведучий програми «Час» Єгор Соболєв туди ж. Наскільки я пам’ятаю, Соболєв — креатура «зірки» Помаранчевої революції Романа Скрипіна, чи не найзатятішого з-поміж прореволюційних журналістів (воно й зрозуміло, куди начальство, туди й дрібні пішаки).
[ читати далі... ]
Наука
Доля України у світлі законів Ойкумени

Доля України у світлі законів Ойкумени

Наталя Околітенко Один із засновників науки етнології Лев Гумільов у книжці «Етногенез і біосфера Землі» доходить висновку, що тільки природознавство спроможне висвітлити закономірності історичного процесу, аналіз якого підмінено «численними описами «броунівського руху» в історії як її реального розвитку». Спробуємо вийти бодай на одну тенденцію нашого поступу, відштовхнувшись від закону, який сформулював Микола Вавілов, прийнявши тезу про те, що нам допоможе не самобичування, а самоаналіз.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com