Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
МОН пустив гроші на вітер! Рахункова палата: міносвіти розтринькало 13 млн. гривень

МОН пустив гроші на вітер! Рахункова палата: міносвіти розтринькало 13 млн. гривень

Рахункова палата звинувачує Міністерство освіти і науки в неефективному використанні 13 млн. гривень бюджетних коштів в 2005—2006 роках. Про це йдеться у повідомленні Рахункової палати.
[ читати далі... ]
Актуально

МАУП може і повинна перемагати!

Виступ перед керівниками регіональних підрозділів МАУП 30.07.07 голови Наглядової ради МАУП Георгія Щокіна
[ читати далі... ]

Чиновники Міносвіти не ймуть сорому

Заява прес-служби Міжрегіональної Академії управління персоналом
[ читати далі... ]

Министр Николаенко прячется от судебных исполнителей

Александр ТЕМНЫЙ Такого в Украине еще не было: почти пять тысяч выпускников 2006 года получат дипломы из рук ...судебных исполнителей.
[ читати далі... ]
Прошу слова
ЧАЙ «Гарант» президент Ющенко?

ЧАЙ «Гарант» президент Ющенко?

Георгій БІЛИЙ, м.Харків Із здивуванням, нерозумінням і обуренням сприйняли мільйони українців законопроект президента України про кримінальну відповідальність за «заперечення голокосту». Чому голокосту євреїв, а не геноциду вірмен? Чому голокосту, а не геноциду і депортації татар, чечено-інгушів, литовців, латишів, німців, естонців, американських індіанців? Мало було винищено українців і росіян за часів юдо-більшовицької влади за надуманим євреями звинуваченням в «антисемітизмі»? І чому наші «любі єврейські друзі» приховують, що Другу світову війну спланували єврейські ідеологи, такі як А.Ланц, Р.Шне­рер, В.Адлер, К.Францос, Г.Фрюдинг та інші, які перейняли людино-ненависницькі ідеї від більш ранніх єврейських ідеологів — Веслі, Мойсея Мендельсона, Мойсея Гесса, Ашера Гінцберга, Шнеура Зелмана Шнеєрзона, Карла Маркса та інших.
[ читати далі... ]
Хто є хто
Луценко — лідер «Самооборони» чи зрадник-рецидивіст?

Луценко — лідер «Самооборони» чи зрадник-рецидивіст?

Володимир ЛЕСИК, голова Асоціації захисту прав громадян України Пам’ятаєте націонал-демократичних лідерів на зорі нашої незалежності. Хто вони зараз? Яку Україну маємо внаслідок їхньої діяльності?! Поети-політики, на початку 90-х зациклені на ліквідації пам’ятників та перейменуванні вулиць, прогавили «золото партії», добровільно віддали ядерну зброю і зробили ще чимало кроків, які послабили молоду Українську державу.
[ читати далі... ]

Чи забере Росія свій флот з України?

Росія виведе ЧФ з Криму після закінчення дії відповідної угоди 2017 року. Її подовження не обговорюється. Така була реакція українського зовнішньополітичного відомства на заяви з Росії про те, що флот залишиться в Україні і після визначеного двосторонніми угодами терміну.
[ читати далі... ]
Політикум
Нагорі — разом, внизу — порізно?

Нагорі — разом, внизу — порізно?

Микола Будяк Розкол України на дві практично рівні частини, ймовірно, збережеться в найближчі роки. Позаяк владна еліта країни зацікавлена у такому стані справ.
[ читати далі... ]

Який батько, такий син

Днями посол Великої Британії в Києві відвідав усе ще мера Києва Черновецького, аби привітати його з черговим актом фашизоїдної українофобії. Йдеться про бандитський погром газетного кіоску МАУП із наступним спаленням наукової літератури і творів класиків українського письменства.
[ читати далі... ]
Економіка
Ласий шматок для «Привату»

Ласий шматок для «Привату»

Майже п’ятирічний конфлікт між мажоритарними акціонерами ВАТ «Київгума» і клієнтами фінансової компанії «Сократ» завершився більше місяця тому. Але говорити про перспективи підприємства — єдине, що має цікавити в цих подіях — можна лише зараз. Оприлюднені «Київгумою» підсумки загаль­них зборів акціонерів демонструють кардинальні зміни у складі органів правління. З нового керівництва повідомили, що довгоочікуваним інвестором, притягнутим підприємством для припинення рейдерської атаки, виявилася сумнозвісна група «Приват».
[ читати далі... ]
На папері — ого(!), а в гаманці порожньо

На папері — ого(!), а в гаманці порожньо

ВВП України за 2006 рік перевищив 100 млрд дол., але на доході громадян це аж ніяк не позначилося: у середньому на кожного українця припадає тільки 2 тис. дол. на рік.
[ читати далі... ]

У «тіні» не так спекотно…

Міністерство економіки підрахувало, що близько 39% усієї вартості товарів і послуг, зроблених в Україні, припадає на тіньовий сектор економіки. До такого висновку відомство прийшло після перегляду методики розрахунку реального валового внутрішнього продукту (ВВП). Відповідно до звіту інституту, 2007 року реальний ВВП становив 1135,5 млрд грн, з яких у тіні нині є 443,1 млрд грн.
[ читати далі... ]

Знову дурять селян?..

Віце-прем’єр-міністр України Віктор Слаута вважає, що ціна, за якою Держрезерв закуповує зерно у аграріїв, цілком реальна.
[ читати далі... ]
Дерибан
Льотний колледж запустили у штопор

Льотний колледж запустили у штопор

У Кременчуці практично було знищено унікальний навчальний заклад — льотний коледж цивільної авіації. Про те, у який спосіб це робилося, ким, і що сприяло цьому на державному рівні, ми дізналися з болючого листа десяти поважних фахівців, пілотів першого класу, викладачів вищої категорії, які не один десяток років віддали справі підготовки пілотів (і то не лише для України). Листа адресовано міністру освіти та науки України С.Ніколаєнку. У ньому дано конкретні фахові пропозиції щодо відновлення роботи цього престижного й потрібного для держави навчального закладу. Як стало відомо редакції, лист та коментар до нього надіслано до СБУ, Генпрокуратури та РНБОУ... Хотілося б вірити, що, як полюбляли висловлюватися опозиціонери 2004 року, за цією справою «бандити сидітимуть у тюрмах». Щоправда, дуже сумнівно, щоб названий міністр відправив туди своїх однопартійців чи когось з колег по сумнозвісній парламентській більшості. А саме їм, ініціативним та «творчим», належить першість у цій ганебній справі...
[ читати далі... ]
Штрихи до портрета
Коли ж вони нажеруться?!

Коли ж вони нажеруться?!

Валерій Бахарєв Помаранчева революція затягла у свої тенета багатьох людей нашої країни. Можна сказати, практично всіх. Ніхто не залишився байдужим до тих чи інших подій, які відбувалися на Майдані. Ще б пак! Цінності, які виголошували лідери Помаранчевої революції, є загальноприйнятими: чесність, боротьба з корупцією, олігар­хами, злочинцями, покращення життя пересічного українця.
[ читати далі... ]
Книговидавництво
Мовчання Ліни Костенко

Мовчання Ліни Костенко

Олександр Сколар ...Спочатку не було нічого. Неозорим океаном мороку самотньо брів Господь. Темінь не тішила його. І тоді надумав він сотворити Світ. Біля крайки води стриміла якась булька. Копнув її Господь, звідти виліз якийсь чорний чоловічок з хвостом та рогами. «Якого дідька, ти мене збудив?» — пита потвора. «Ти хто?» — і собі пита те диво Конструктор. «Я — Сатанаїл, той, без кого усі твої задуми не мають сенсу». «О! То ти мені і треба! — зрадів Господь. — А ходи-но зі мною, будемо творити Світ».
[ читати далі... ]
Уроки історії
МАРШ ТИТАНІВ

МАРШ ТИТАНІВ

Від редакції: пропонуємо до уваги читачів розділ з книги Артура Кемпа «Марш Титанів. Історія білої раси». Викладені у ній факти слід розглядати як частину історії білої раси та інформацію для висновків. (Закінчення. Початок у номері 28 (231)
[ читати далі... ]
Суспільство
Таємні товариства: міфи та реальність

Таємні товариства: міфи та реальність

Ми продовжуємо публікацію книжки Миколи Сенченка та Валерія Гастинщикова «Таємні товариства: міфи та реальність»
[ читати далі... ]
Наука
ПРИРОДА РОЗМОВЛЯЄ ПОШЕПКИ

ПРИРОДА РОЗМОВЛЯЄ ПОШЕПКИ

Наталя Околітенко Не речовина й не енергія — інформація. Може, в ХХІ столітті, яке наперед було названо століттям інформації, вчені нарешті дадуть відповідь на запитання, що це таке.
[ читати далі... ]
Розрада
НЕЗАЛЕЖНОСТІ ПІДТРИМАЮТЬ МИТЦІ

НЕЗАЛЕЖНОСТІ ПІДТРИМАЮТЬ МИТЦІ

Вітчизняні співаки, художники, кіномитці, танцюристи планують відзначити День Незалежності України одразу двома потужними фестивалями. «Підкамінь–2007», який мав відбутися в однойменному селі на Львівщині, через техногенну катастрофу в цьому регіоні організатори перенесли на 24 — 26 серпня. Музично-мистецьке дійство три дні триватиме в урочищі між пам’яткою природи Камінь та Монастирем (пам’ятка архітектури ХVІІ—ХІХ століть). Попередньо організатори називають цифру 10 000 — стільки гостей очікують на цьому святі.
[ читати далі... ]

МЕЛОДІЯ ДОБРОТИ

Традиційний фестиваль різьбярства і лозоплетіння відбувся в Пирогові
[ читати далі... ]

«НІБИ БАЧИШ ЦЕЙ СВІТ УПЕРШЕ...»

Коли думки розпечені невблаганною спекою, щонайменше хочеться залишати офіс з рятівником-кондиціонером і чимчикувати містом. Однак ті, хто не став ховатися за ширмою з написом «погода на заваді» і прийшов на виставку «З народних джерел», яка розгорнулася в галереї мистецтв Національного університету «Києво-Могилянська академія», були винагороджені сповна. Знайомство з творчістю художника Василя Кор­чинського — ніби ковток прохолодної чистої джерельної води, доречної не тільки в умовах спекотного літа.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com