Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Уряд не відкликав ліцензії МАУП

Контрольовані космічним київським мером видання газета «Хрещатик» і «Вечірній Київ» продовжують друкувати брехливі матеріали про діяльність Міжрегіональної Академії управління персоналом.
[ читати далі... ]
Актуально

Катастрофа у 100 мільйонів гривень

Як стало відомо нашій газеті, власником цистерн з жовтим фосфором, які зійшли з рейок 16 липня, є компанія «Казфосфат». Казахстанська преса пов’язує цю фірму з громадянами Ізраїлю Львом Леваєвим та Аркадієм Гайдамакою. До слова, останній з бізнесменів перебував у розшуку Інтерполом за вимогою Франції. Нині обидва підприємці проживають в Ізраїлі. Відомо, що Леваєв має бізнес-інтереси в Україні й неодноразово сюди приїздив. Небезпечний вантаж «Казфосфату» направлявся до Польщі, його приблизна вартість становить близько 3 млн доларів.
[ читати далі... ]

Перевтомлені жорстокістю і насильством

Близько 20% українців уже відмовилися від перегляду бойовиків і фільмів з використанням нецензурної лайки, передач і сюжетів, які принижують людську гідність, а 43 — 55% готові зробити це. Про це свідчать результати опитування, яке проводилося з 26 лютого до 6 березня 2007 року в усіх регіонах України.
[ читати далі... ]

ОЖИДОВІЛІ СОЦИКИ

«Фосфорна катастрофа» на Львівщині мала б забити останній цвях у домовину як мінімум кількох політичних кар’єр. Передусім соцдема Шуфрича. «Міністр катастроф», всупереч своєму вуличному прізвиську, на місце аварії не поспішав. Керував з Лондона. Звідти, як ви розумієте, видніше.
[ читати далі... ]

За МОЄ МИТО — МЕНЕ Й БИТО

Керівник фонду «Антикорупція», один з авторів проекту «Донецька мафія» Борис Пенчук розцінює оголошення його прокуратурою Донецької області в розшук як брутальне посягання на права людини і законність. Про це він повідомив в коментарі кореспонденту УНІАН. За словами пана Пенчука, такі заяви представників Донецької обласної прокуратури підтверджують місницькі наміри одного з лідерів «Партії регіонів» Бориса Колеснікова стосовно нього, які політик озвучував раніше.
[ читати далі... ]
SOS! Україна суднобудівна пішла під ніж

SOS! Україна суднобудівна пішла під ніж

Нині вельми сумно визнавати, що значна частина приватизованих державних підприємств в Україні, зокрема стратегічного значення, потрапила не до тих рук. Та все ж від усвідомлення цього факту нікуди не подінешся. Надбання всього народу перетворилося на об’єкт для найвитонченіших фінансових махінацій. Вражає, що провернути таке дозволили наші з вами співвітчизники: держчиновники «злодійкуватого» покоління, які отримали право розпоряджатися долею цілої держави.
[ читати далі... ]

Вибухівка пішла на брухт

Керівництво Збройних сил України відсторонило від посад командира, головного інженера та начальника штабу 275-ї артилерійської бази на період службового розслідування за фактом розкрадань з території військової частини А2985, що в селі Новобогданівці.
[ читати далі... ]
Загрози

У мутній воді й рибу краще ловити…

Віталій Садко В нашій державі з моменту здобуття незалежності працюють багато так званих закордонних неурядових організацій. «Агентство США з міжнародного розвитку», «Міжнародний республіканський інститут», «Національний демократичний інститут», «Фонд розвитку демократії», «Будинок свободи», « Інститут сталих спільнот», «Британська рада», «Вестмінстерський фонд підтримки демократії», «Французький альянс», приватні фонди — Дж. Сороса, Ч.С.Мотта, К.Аденауера, Ф.Ебберта, Ф.Зейделя, Маккартурів — це лише поверхневий перелік цих структур. Декларована мета їхньої діяльності в Україні — побудова демократії та громадянського суспільства, реформування практично усіх сфер життєдіяльності нашої держави відповідно до стандартів розвинених країн. Упродовж нашої незалежності через ці організації та безліч створених ними місцевих громадських структур, так званих «грантоїдів», Україна отримала мільярдні вливання.
[ читати далі... ]
Засторога
XXI століття зробить Японію повноцінною військовою державою

XXI століття зробить Японію повноцінною військовою державою

Усубалієв Есен, канд. істор. наук І в минулому, і тепер, США відіграють визначальну роль в долі Японії. Те, що було зроблено 1854 р. командором М. Пері, можна порівняти з відкриттям мідної лампи, в якій спав «джин» — японський войовничий дух. США думали, що «відкрили» Японію всьому світу, насправді ж, вони «відкрили» весь світ Японії. Якийсь час «джин» виконував побажання «господаря», але потім, на деякий час, став «неслухняним», задовольняючи свої агресивні бажання, що диктуються духом воїна і завойовника. 7 грудня 1941 р. нападом на Перл Харбор «джин» спробував заперечити могутність «господаря», однак ядерне бомбардування міст Хіросіма і Нагасакі загнало «джина» назад у лампу, запечатавши її на довгі роки. Зараз Японія під тиском США посилено готується стати повноцінною військовою державою. Але навіщо «господар» знову тре лампу?
[ читати далі... ]
Суспільство
Таємні товариства: Міфи та реальність

Таємні товариства: Міфи та реальність

Ми продовжуємо публікацію книжки Миколи Сенченка та Валерія Гастинщикова «Таємні товариства: міфи та реальність»
[ читати далі... ]
Постаті
Як ліквідували Шехевича

Як ліквідували Шехевича

Про те, як було знищено легендарного командарма Шухевича, написано достатньо багато. Мемуари учасників подій написані досить-таки пізно. Тому не висвітлюють всіх подробиць тих подій і часто мають суб’єктивний характер. Одна з версій, нібито за свідченням якогось міфічного офіцера МДБ, в оточення головнокомандувача Шухевича ще 1944 р. було заслано агента «Марію», яка й видала оперативникам місце укриття «головнокомандувача» у с. Білогорща.
[ читати далі... ]

Вулиця імені Жозефіни Шварц

На єврейських сайтах поминають давно забутого радянського дипломата і журналіста Вацлава Воровського. Щоправда, у своєрідному контексті. 4 липня Агенція єврейських новин оприлюднила зміст протестного листа мешканців київської вулиці імені Вацлава Воровського, які категорично не згодні з її перейменуванням на вулицю «імені Шухевича».
[ читати далі... ]
Аналітика
Основні передумови та шляхи подолання рейдерства в Україні

Основні передумови та шляхи подолання рейдерства в Україні

(Закінчення. Початок у минулому номері) Класичним прикладом відпрацьованої тактики рейдерського захоплення (так званого каскадного методу) може слугувати спроба атаки на Харківське підприємство «Імтокс». Спеціалізація підприємства — унікальні металоконструкції для не менш унікальних будинків Москви та інших столиць колишніх союзних республік. У перші роки здобуття Україною незалежності «Імтокс» став акціонерним товариством, а працівники — акціонерами. Підприємство розвивалося і міноритарні акціонери вже не безпідставно мріяли про дивіденди, але в їхні плани втрутилися «недружні поглиначі», тобто рейдери.
[ читати далі... ]
Геополітика
Путін вчить Захід верховенству права

Путін вчить Захід верховенству права

Віктор Вірний, політолог, «Фундація Аналітичної Думки» Кінець минулого тижня. Новий виток у протистоянні Москви і Заходу, саме Заходу, а не Великої Британії. 18.07.2007 р. всі без винятку світові ЗМІ забили на сполох: «З авіабази ВПС Британії піднято за сигналом тривоги винищувачі Tornado сил швидкого реагування для перехоплення російських стратегічних бомбардувальників «Ту-95», які безпосередньо наблизилися до повітряного простору країни».
[ читати далі... ]
Дерибан
Замах на відпочинок

Замах на відпочинок

Працівники київського заводу «Меридіан» можуть залишитися без місця відпочинку
[ читати далі... ]
Світогляд
Порядок закладено в хаос

Порядок закладено в хаос

Наталя ОКОЛІТЕНКО «Я дав вам інформацію...» «Зберіть інформацію...» «Мало інформації...» «Хто володіє інформацією, той володіє політичною ситуацією».
[ читати далі... ]
Знайшли в ущелині

Знайшли в ущелині

Ніна Остерка У серпні 1915 року 267 солдатів Королівського Норфолкського полку 1/5 увійшли в схожу на хлібину хмару, що причаїлася в сухому річищі, після чого вона знялася в повітря. Тих людей більше ніхто не бачив. Ця історія стала чи не най­яскравішим прикладом викрадення землян інопланетянами. Що ж було насправді?
[ читати далі... ]
Культура
НАД БУГОМ ЛУНАЛИ ЕТНІЧНІ ПІСНІ...

НАД БУГОМ ЛУНАЛИ ЕТНІЧНІ ПІСНІ...

Шешори стали символом. Фестиваль етнічної музики та лендарту у цьому мальовничому гірському селі на Івано-Франківщині увійшов до нашого культурного «обігу» чотири роки тому. Встиг зажити доброї слави і зібрати велику когорту постійних відвідувачів. Більшості з них, ніби сніг на голову, впала звістка про те, що велике культурно-естетичне дійство змінює місце прописки і стає мандрівним. Виграла чи здобула від цього сама ідея — розсудить час. Одне можна констатувати достеменно: «Шешори-Подільські — 2007» відбулися.
[ читати далі... ]
ОСТАННІЙ БАСТІОН МИТЦІВ

ОСТАННІЙ БАСТІОН МИТЦІВ

Ми вже писали на сторінках нашого часопису про ситуацію абсурду, що склалася навколо мистецьких галерей на Андріївському узвозі столиці. Акцією «Розтоптане мистецтво» активісти громадського руху ОПОРА і вітчизняні митці висловили рішучу незгоду з тим, що міська влада викидає на задвірки осередки культури. Проти рейдерства на Подолі та в інших районах міста було спрямовано й акцію протесту «Не віддамо Андріївського узвозу!». Вона почалася біля галереї «Ательє Карась» на узвозі, звідки її учасники пройшли ходою до Подільської районної ради. Митці висунули депутатам, які того дня зібралися на сесію, вимогу покласти край свавіллю.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com