Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Каламутна вода — для МОН «риболовля»

Каламутна вода — для МОН «риболовля»

Іван Гончаренко Події, які нині розгортаються навколо Запорізького інституту ім. гетьмана Петра Сагайдачного МАУП, хоча й не схожі на класичні методи захоплення різними шахраями успішних підприємств, проте є яскравим прикладом таких безчинств. Щоправда, зі своїми нюансами. Адже в тому, щоб цей заклад перестав існувати, зацікавлені чиновники Міністерства освіти і науки України і, чого приховувати, деякі ректори державних вищих навчальних закладів. «Персонал Плюс» вже неодноразово повідомляв про маніакальну пристрасть нинішнього міністра освіти до руйнування системи недержавної освіти.
[ читати далі... ]
Актуально
Бізнес-соцінтерн у дії?

Бізнес-соцінтерн у дії?

Олекса Черешня Бізнес не любить метушні та революцій. А великий — тим більше. Ще один з принципів — не класти всі яйця до одного кошика. Всі конфлікти між олігархами — не що інше як гра на публіку. Ці прості правила чи не найкраще засвоїв угорський парламентар, лідер місцевих соціал-демократів, один з найбагатших громадян цієї країни Ласло Капойі. Особливий його інтерес — до України.
[ читати далі... ]

Зупиніть хамство!

Сергій Геродотов До проблеми ліквідації гуманітарних дисциплін у технічних внз україни:
[ читати далі... ]
А суддям — хто?

А суддям — хто?

Улюблена тема на тусовках «організованого єврейства» та їхніх політичних «шабес-гоїв»: «У МАУП у судах усе схоплено! Все проплачено! Проти маупівського лому в бідного єврея немає прийому!». Насправді ж, як у класичному єврейському анекдоті, ці твердження правильні з точністю до навпаки.
[ читати далі... ]
День академії
Студентське самоврядування в контексті Болонського процесу

Студентське самоврядування в контексті Болонського процесу

Всеукраїнська міжвузівська конференція під такою назвою пройшла нещодавно на базі Донецького інституту МАУП (далі — ДІ МАУП) за підтримки Управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації (далі — Управління у справах сім’ї та молоді). У заході взяли участь 26 студентів з 9 навчальних закладів України, серед яких 8 — вищих.
[ читати далі... ]
Політикум

Що твориться у єврейському царстві?

Дарія Макушенко До редакції надійшов лист з Дніпропетровської області від пенсіонера, члена Дніпропетровської єврейської громади Бориса Дроздова. У ньому наводиться заява на ім’я Генерального прокурора України щодо стану справ у єврейських організаціях. Наводимо його зміст.
[ читати далі... ]
Тарифи
Щоб ЖЕК не був требухарем

Щоб ЖЕК не був требухарем

Сучасний стан житлово-комунального господар­ства (ЖКГ) характеризується двома основними проблемами: неефективна мо­­дель організації й упра­вління галузі та цілковитий хаос у системі ціноутворення на послуги ЖКГ.
[ читати далі... ]
Трибуна
ИНН — НАЧЕРТАНИЕ ЗВЕРЯ

ИНН — НАЧЕРТАНИЕ ЗВЕРЯ

Газета «Персонал Плюс» неодноразово порушувала тему ідентифікаційних кодів. Пропонуємо читачеві статтю настоятеля Церкви Михайла Архістрата м. Мінеральні Води о.Сергія (Бєляєва). Щоб зберегти дух та настрій матеріалу, подаємо його мовою оригіналу.
[ читати далі... ]
Ракурс

Східне питання української демократії

Наші свідомі демократи Донбас не люблять. Не люблять відверто. Інша річ боротися за демократію і національну ідею десь у Львові — саме задоволення! Помаранчеві партії демонструють на виборах у Донбасі впевнений і стабільний результат — від 0 до 2% голосів.
[ читати далі... ]
Спадок
Як чесно поділити власність колишнього СРСР

Як чесно поділити власність колишнього СРСР

Сергій Лебедько Протягом тривалого часу Україна разом з іншими республіками колишнього Союзу наживала добро і всередині країни, і за його межами. Досі достовірно невідомо, скільки було побудовано за кордоном об’єктів — дипломатичних, торговельно-культурних (Росія не надає такого списку). Відомо лише, що це сотні одиниць і оціночна вартість їх становить мільярди доларів.
[ читати далі... ]
Ресурси

Енергозбереження: веління часу

Сергій Черевко Нині однією з наріжних тем економічного розвитку України є тема енергозбереження. Нещодавно вона обговорювалася на конференції з проблем розвитку вітчизняного ТЄК.
[ читати далі... ]
Плин
У міністра хата скраю?

У міністра хата скраю?

16 квітня Президент України наказав Генеральній прокуратурі, Міністерству внутрішніх справ та Службі безпеки України розслідувати незаконне залучення студентів до масових мітингів у Києві.
[ читати далі... ]

Шинкарук: VENI, VIDI, VICI

Ніка Костенко Кілька років тому посаду міністра освіти і науки України обійняв Станіслав Ніколаєнко. Одразу МОН взяв курс на «реформи». Але описувати реформаторський процес та його результати у країні, де все розвивається по розробленій колії, дуже складно.
[ читати далі... ]
Економіка
Інвестор — не коза, до воза не прив’яжеш

Інвестор — не коза, до воза не прив’яжеш

Ось вже 15 років незалежна Україна зве до себе зарубіжних інвесторів і ніяк не дозветься. У чому головна непривабливість і небезпека цієї країни для капіталу всього світу і, як запитував колись український класик, чи прийде тут коли-небудь коза до воза?
[ читати далі... ]
Світ
Китай — великий квадрат без кутів

Китай — великий квадрат без кутів

Дарко Олексієвич Насправді Китай — це як колишній СРСР. Китайський народ — повний аналог радянського народу, якого, як відомо, не існувало. Так само, як не існує й китайського народу. Натомість є сукупність різноплеменних народів, об’єднаних 1949 року залізною рукою Мао в нову величезну імперію під умовною всеохоплюючою назвою Китайська Народна Республіка.
[ читати далі... ]
Суспільство

Таємні товариства: міфи та реальність

Ми продовжуємо публікацію книжки Миколи Сенченка та Валерія Гастинщикова «Таємні товариства: міфи та реальність»
[ читати далі... ]
Арт-світ
Як народити танцюючу зірку...

Як народити танцюючу зірку...

Марія Хрестоцвіт Його роботи стали надбанням картинних галерей і музеїв Кракова, Гамбурга, Куксхафена. Його завжди знали більше за межами України, аніж у самій Україні. Хоча останнім часом на ньому серйозно почала фукусуватися увага і тут, у рідному Домі. Нині Анатолій Марчук - Заслужений художник України, лауреат міжнародних премій, дипломант міжнародних конкурсів, член мистецького гурту "Світовид", експерт Київської галереї "Мистецький курінь". За плечима - 126 виставок, з них 37 персональних.
[ читати далі... ]
Світло і тінь

«Чорні» археологи і скарби запорожців

В Україні залишилося 200 археологів! У сусідній Польщі — 2 000. З настанням тепла тисячі авантюристів, озброєних сучасними металошукачами, сканерами, виходять на су­пер­прибутковий злочинний промисел. Вони шукають скарби. І — о диво! — знаходять! Одночасно ці люди знищують цілі археологічні культури, історичні пласти. Виробів із золота, срібла знаходять дуже мало…
[ читати далі... ]

Майбутнє науки

Головним завданням Дніпропетровського інституту МАУП було і є -дати новому поколінню громадян України освіту, яка відповідає кращим сучасним стандартам, формувати свідомих, всебічно підготовлених і розвинених спеціалістів, спроможних стати активними учасниками розбудови незалежної, цивілізованої Української держави.
[ читати далі... ]
Ізраїль зізнається у незаконному вивезенні творів мистецтва з України

Ізраїль зізнається у незаконному вивезенні творів мистецтва з України

Згідно з угодою Ізраїль зізнається у незаконному вивезенні з України творів мистецтва, пов’язаних з Голокостом, в обмін на дозвіл залишити їх у своєму розпорядженні на правах тимчасового користування, повідомляє газета «Гаарец».
[ читати далі... ]
Світогляд
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com