Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Припинити незаконні дії проти МАУП!

Ректорові Запорізького Національного
технічного університету (ЗНТУ)
В.Бєлікову

Генеральному директорові
ТРК «Запоріжжя»
Є.Сокульському

Як нам стало відомо, протягом квітня і на початку травня 2007 року ви у змові з директором Запорізького інституту імені гетьмана Петра Сагайдачного Міжрегіональної Академії управління персоналом В.Толоком і окремими керівниками, працівниками Міністерства освіти і науки здійснили дії, які містять ознаки злочину, з примусового, обманного, протизаконного переведення майже 3 000 студентів Запорізького інституту МАУП до очолюваного вами ВНЗ.

Ці дані підтвердили десятки студентів інституту на зустрічах з комісією МАУП 10, 11 і 12 травня 2007 року, призначеною для перевірки злочинної діяльності керівництва Запорізького інституту МАУП.

Директора інституту В.Толока, заступників директора В.Зайцева, О.Васильєва, А.Соколова звільнено з роботи в інституті за п.1. ст.41 КЗпП України за грубе порушення трудової дисципліни. Матеріали щодо їхньої злочинної діяльності передано в правоохоронні органи.

Генеральну прокуратуру України, СБУ і МВС повідомлено про незаконні дії колишнього директора Запорізького інституту МАУП В.Толока, вас, як ректора ЗНТУ, і С.Ніколаєнка, який поки що обіймає посаду керівника МОН.

10 і 11 травня 2007 р. по телеканалу «Запоріжжя» ви оприлюднили зловмисні дані про «програму» переведення студентів нашого структурного підрозділу, погоджену з МОНУ.

Вимагаємо негайного припинення незаконних дій і проведення подальшої діяльності виключно у рамках чинного законодавства. Телеканал «Запоріжжя» просимо надати ефір представникам МАУП для спростування ганебної інформації, поширеної ректором ЗНТУ В.Бєліковим.

Ректор МАУП
М.Головатий

ТЕЛЕГРАМА
Термінова зі зворотнім повідомленням 

Генеральному прокуророві України
С.Піскуну

В.о. прокурора м. Запоріжжя
О.Черепасі

Прокуророві Запорізької області
В.Кулакову

Начальникові Управління Служби
безпеки України у Запорізькій області
С.Бересту

Голові Служби безпеки України
В.Наливайченку

Міністрові внутрішніх справ України
В.Цушку

Начальникові Управління МВС
України у Запорізькій області
О.Шмітьку

В.о. начальника управління МВС
України у м. Запоріжжя
В.Калашнику
 

Повідомляємо, що протягом квітня і на початку травня 2007 р. директор Запорізького інституту МАУП ім. гетьмана Петра Сагайдачного В.Толок вчинив дії, які містять ознаки злочину, відповідальність за який передбачено ст. 364 КК України («Зловживання владою або службовим становищем»). За попередньою інформацією, В.Толок за домовленістю з директором Запорізького Національного технічного університету (ЗНТУ) В.Бєліковим і міністром освіти і науки України С.Ніколаєнком протизаконно, примусово, обманним шляхом здійснює переведення більш як 2 тис. студентів МАУП, закріплених за Запорізьким інститутом МАУП до ЗНТУ, без будь-якого погодження з керівництвом МАУП, з порушенням усіх існуючих нормативних актів. Викрадено велику кількість службової документації, також мають місце ознаки рейдерських дій.

Просимо терміново втрутитися в ситуацію, здійснити необхідну перевірку і притягти вказаних посадових осіб до відповідальності, встановленої законом, і захистити наші права та законні інтереси.

Ректор
М.Головатий
Міжрегіональна Академія управління персоналом

ТЕЛЕГРАМА
Термінова зі зворотнім повідомленням

Міністрові освіти і науки України
С.Ніколаєнку
 

За інформацією, отриманою Міжрегіональною Академією управління персоналом, директор Запо-різького інституту МАУП ім. гетьмана Петра Сагайдачного В.Толок за вашим погодженням здійснює переведення більш як 2 тис. студентів Академії, закріплених за Запорізьким інститутом МАУП, до Запорізького Національного технічного університету. Переведення здійснюється протизаконно, примусово, обманним шляхом, без будь-якого погодження з керівництвом МАУП, із порушенням усіх існуючих нормативних актів.

Вимагаємо негайного припинення будь-яких дій, які порушують права та законні інтереси Академії. Про зазначені вище зловмисні дії поставлено до відома правоохоронні органи.

Ректор
М.Головатий
Міжрегіональна Академія управління персоналом

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com