Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Захистимо право на освіту!

Захистимо право на освіту!

Напередодні у прес-центрі інформаційного агентства «Українські Новини» відбулася прес-конференція за участі ректора Міжрегіональної Академії управління персоналом Миколи Головатого, секретаря Наглядової Ради МАУП Василя Короткіна та голови Студентської ради МАУП Максима Кухаря.
[ читати далі... ]
Актуально

Невдалий ПІАР СПУ

Морозу не вдалося в Прилуках приватизувати народне свято та пам’ятник Тарасу Шевченку.
[ читати далі... ]
Чужі компромати — Ніколаєнку радість

Чужі компромати — Ніколаєнку радість

Микола Словенко Січень 1998 року. В Україні готувалися до пар­ламентських виборів. Мешканці села Сірогози, що на Херсонщин, начитавшись газети «Товариш», образилися на бездіяльність правоохоронних органів, органів державної виконавчої влади району, області та звернулися за допомогою до народного депутата України Станіслава Ніколаєнка.
[ читати далі... ]

Операція «Заповіт»

Уляна Стрий Минулого тижня у Київському Будинку вчителя відбулася презентація нової книги Романа Коваля «Операція «Заповіт». Чекістська справа №206». Автор — голова історичного клубу «Холодний Яр», і це вже далеко не перше видання клубу.
[ читати далі... ]
Ху із ху
Який авторитет Кабміну від міністрів-соціалістів?

Який авторитет Кабміну від міністрів-соціалістів?

Іван Андрієнко Пересічні громадяни незалежної України повинні знати, в чих руках їхні долі, а особливо ті, що працюють у таких галузях, як транспорт і зв’язок, або просто користуються їхніми послугами.
[ читати далі... ]
На Світло

Народ послали!

Вероніка Костенко Недавно на так званому засіданні Верховної Ради депутати розглядали бюджет країни на 2008 рік. Про заплановане доповідав з трибуни віце-прем’єр-міністр, міністр фінансів Микола Азаров. Головне питання — збільшити витрати на… народних депутатів.
[ читати далі... ]
«Що слабші доводи, то міцніша позиція»

«Що слабші доводи, то міцніша позиція»

Віктор Вірний, політолог, «Фундація Аналітичної Думки» Знайомий чи не знайомий автор «Незачесаних думок» Віктору Балозі — питання відкрите. Однак не викликає сумніву, що саме цією ідеєю пройнявся Секретаріат Президента. Тиждень тому команда з Банкової знову «послала» свого «патрона», та неабикуди, а в бік Росії вишкірятися.
[ читати далі... ]
Тема

Микеле Ренауф: Антихристианский характер «религии холокоста»

Леди Микеле Ренауф, урожденная Майнваринг, родилась в Австралии в 1946 г. Свою профессиональную карьеру Микеле Ренауф начала еще в детстве, снимаясь как балерина, модель и актриса в телевизионных коммерческих радиопередачах по всему миру. Изучив искусство в Национальной художественной школе, она получила диплом по искусству и образованию и стала читать лекции по искусству и исследо­ванию СМИ в Квинс-лендском технологическом университете.
[ читати далі... ]
Де вони — кордони української душі?

Де вони — кордони української душі?

Микола Головатий, доктор політичних наук, професор Презентувати читачеві унікальну «Всеукраїнську трилогію» Юрія Липи надзвичайно просто і водночас дивовижно складно. За змістом і характером наукових, публіцистичних розвідок, що сукупно подають найширшу ретроспекцію українського духу, геополітичних проблем України, і навіть за стилем викладу (публіцистично-науковим, аналітично-філософським) ці праці, видані разом як «Всеукраїнська трилогія», оприлюднено фактично вперше. Із їхнім виходом мільйони українських громадян, представників інших етносів, народів зможуть бодай почути ім’я Юрія Липи, справжнього великого українця, який у добу найганебнішого і найжорстокішого тоталітарного режиму спромігся і наважився висловити думки про власну націю, її суть, буття, перспективи розвитку.
[ читати далі... ]
Корупція
Сліпа Феміда: Як підсилюється єврейським впливом корумпованість наших судових органів

Сліпа Феміда: Як підсилюється єврейським впливом корумпованість наших судових органів

Василь Кузьменко, професор У багатьох людей буває потреба звернутися до суду за захистом особистих або загальногромадських інтересів, і в цьому сен­сі я не є винятком: ініціював кілька судових справ і брав участь в інших як співавтор або представник. У зв’язку з цим, а також з підготовкою книги «Чи буде судний час для судової гілки влади?» (Київ, 2005) та аналізом відгуків на неї, вважаю, що маю відповідь на запитання, наведене в назві цього допису, і дозрів до того, щоб поділитися з шановними читачами своїми спостереженнями.
[ читати далі... ]
Тихою сапою

Пані Телеш як дзеркало репутації Голови РДА

Василь Яременко, непостійний житель с. Стайки У одному з попередніх чисел «Персоналу Плюс» ми розповідали про земельний конфлікт у Кагарлицькому районі на Київщині. Сьогодні ми продовжуємо тему і пропонуємо матеріал з газети «За Українську Україну» з незначними скороченнями.
[ читати далі... ]
Історія

Які вони, Європейські «цінності»?

Уляна Стрий Йдеться про події останніх двох тижнів, спі­льною темою яких є свавілля влади проти патріотів. Патріотів у широкому розумінні — від людей, що цілеспрямовано живуть своїми переконаннями, пропагують їх і займаються політикою, до патріотів, що вболівають за свій рідний клуб. Усі вони Європі не до шмини. Європейська влада їх намагається задавити. І робить це дуже цілеспрямовано.
[ читати далі... ]
Трибуна

«Демократичні» вибори і гроші олігархів

Микола Сенченко, голова Української Консервативної партії У цей час багато хто заклопотаний формуванням в Україні демократичної системи влади й громадянського суспільства: закордонні «доброзичливці» підраховують ступінь демократичності нашого режиму, через різні фонди фінансують правоза­хис­ників-українофобів. Політтехнологи з Банкової намагаються створити за прикладом країни «найрозвиненішої демократії» США двопартійну систему з двох кишенькових «прав­лячих» партій. У цьому їм допомагає «спеціаліст» зі знищення держав (Афганістан, Ірак) посол США Вільям Тейлор, який ніколи не був послом і тому переплутав обов’язки посла з професійними навичками «кілера держав».
[ читати далі... ]
Гаряча тема
Основний Закон чи основа беззаконня?!

Основний Закон чи основа беззаконня?!

Олександр Шморгун (Закінчення. початок у попередньому номері)
[ читати далі... ]
Суспільство
Таємні товариства: міфи та реальність

Таємні товариства: міфи та реальність

Ми продовжуємо публікацію книжки Миколи Сенченка та Валерія Гастинщикова «Таємні товариства: міфи та реальність»
[ читати далі... ]
Медицина
«ОРІОН» ПРОТИ РАКУ

«ОРІОН» ПРОТИ РАКУ

Тетяна ОЛІЙНИК Впродовж трьох років в Україні тривали доклінічні дослідження першого вітчизняного протипухлинного препарату «Оріон». Як і належить, дію нових ліків вивчали на щурах та мишах. Саме під час цих дослідів було отримано фантастичний результат стовідсоткового зцілення тварин.
[ читати далі... ]
Мікросвіт
Дволикий ВІРУС

Дволикий ВІРУС

Наталя ОКОЛІТЕНКО Віруси мають вкрай погану «репутацію», тому дивуватися не доводиться. 1707 року в Ісландії від чорної віспи загинуло понад дві третини люду, а коли іспанські колонізатори занесли пошесть до Америки, то тільки в одному індіанському селищі з майже тисячного населення лишилася тільки чверть мешканців. Гепатити, поліомієліт, жовта гарячка, енцефаліт, кір, грип, нарешті пострах сучасності — синдром набутого імунодефіциту (СНІД) — ось далеко не повний перелік «злодіянь» вірусів.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com