Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Світ має знати правду про єврейський расизм

Організації Об’єднаних Націй,
Європейському Союзу Співдружності Незалежних Держав,
Організації з безпеки і співробітництва в Європі,
ЮНІСЕФ
НАТО

Останні події в Києві змушують нас звернутися до високих міжнародних організацій, всіх гуманітарно налаштованих кіл людства з повідомленням про те, що посаду київського міського голови обійняв, з огляду на все, расист, українофоб, вбивця та погромник Леонід Черновецький. Це особа незрозумілого етнічного та соціального походження: спочатку він прилюдно видавав себе за росіянина, потім — за українця, нарешті зізнався, що є євреєм. Те ж саме стосується і його релігійних уподобань: Черновецький видає себе за християнина, навіть створив Християнсько-ліберальну партію, а сам відвідує синагоги та є одним з керівників тоталітарної секти «Посольство Боже» скандально відомого С.Аде­ладжі, який видає та розповсюджує книжки сексуально-збоченицького змісту. Згідно з численними повідомленнями, Л.Чер­новецький особисто вбив своїм авто молодого українського хлопця, за що його досі не було покарано в судовому порядку. Те ж саме стосується і його дружини А. Айвазової — під колесами її авто загинув український підліток. Родину Черновецьких в оприлюднених повідомленнях пов’язують з діяльністю аферистської організації «Еліта-центр», керівництво якої завдало величезних матеріальних збитків сотням киян і нині переховується в Ізраїлі.

Обійнявши посаду міського голови, Л.Черно­вецький оточив себе заступниками та помічниками переважно єврейського походження, що є порушенням Конституції України та Декларації прав людини ООН, а також проявом єврейського расизму і українофобії. Це переважно єврейське керівництво столиці України Києва розмістило на Різдвяній ялинці державний символ єврейсько-расистського Ізраїлю. У пресі друкуються повідомлення про часті зустрічі Черновецького з колишнім та нинішнім послами Ізраїлю — Бен-Наомі та Калай-Клайтман, які, очевидно, і є його справжніми наставниками. Все це, на нашу думку, сприяє свідомому розпалюванню міжнаціональної та міжрегіональної ворожнечі. Єврейсько-расистське оточення Черновецького та його особисті погляди призвели до погрому в Києві — європейській столиці XXI століття — українських книгарень, в яких продавалися, зокрема, твори Тараса Шевченка, Івана Франка, Пилипа Орлика та інших національних світочів. Такі дії інакше як фашистськими та нацистськими назвати не можна. Нагадаємо, що Гітлер розпочав свій прихід до влади саме зі знищення книг. Цей шлях, з огляду на все, нині торує Черновецький, який здійснює погроми книгарень. А що несе із собою фашистський режим, ми всі добре знаємо.

Вважаємо, що наше повідомлення є внеском у спільну справу здорового протистояння фашизму, расизму, нацизму та ксенофобії, хоч би якого етнічного забарвлення вони були.

Міжрегіональна Академія управління персоналом
Міжнародна Кадрова Академія
Українська Консервативна партія
Всеукраїнська громадська організація
«Антинаклепницька ліга України»
Всеукраїнське громадсько-патріотичне об’єднання
«Український вибір»
Громадська організація «Київське бюро з прав людини»
Громадська організація «Російська громада Києва»
Всеукраїнська громадська національно-патріотична
організація «Звичаєва громада Українських козаків»

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com