Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

«Професійність. Порядність, відповідальність»

Програми дій на 2008 рік: «Професійність. Порядність, відповідальність», затвердженої Головою ДПА України С.В.Буряком, є докорінна зміна ідеології податківця. «Податкова для платника, а не платник для податкової!» основний девіз роботи у 2008 році.

Тому, для забезпечення конституційних прав і свобод громадян, вирішення життєво важливих проблем окремої людини та суспільства в цілому, в ДПІ у Голосіївському районі м. Києва працює громадська приймальня, доступ відвідувачів до якої вільний.

Основним завданням посадових осіб, які здій­снюють прийом громадян, є:

— реалізація положень Конституції України, законів України «Про звернення громадян», «Про державну службу», «Про державну податкову службу»;

— сприяння у вирішенні відповідно до чинного законодавства проблемних питань щодо оподаткування, з якими звертаються громадяни;

— створення партнерських взаємовідносин між органами державної податкової служби та громадянами;

— забезпечення добровільної сплати податків.

Прийом громадян посадовими особами Державної податкової інс­пекції у Голосіївському районі м. Києва проводиться регулярно згідно графіка за адресою вул. Жилянська, 23 кім. 107.

3.         Інформаційно-довідковим департаментом державної податкової служби розпочато дослідну експлуатацію програмного забезпечення Інформаційної системи!

Для отримання інформаційно-довідкових послуг просимо Вас звертатись за багатоканальним телефоном 8-800-501-00-70 (із стаціонарних телефонів — безкоштовно)

Послуги надаються з питань оподаткування, валютного законодавства, законодавства з питань проведення розрахункових та касових операцій, реєстрації та обліку платників податків, патентування, ліцензування ( у випадках, коли органом ліцензування є органи державної податкової служби), контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, положень міжнародних договорів України з питань оподаткування та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи державної податкової служби.

Режим роботи з 8 год. 00 хв. До 20 год. 00 хв. Щоденно, крім суботи та неділі.

Додаткова інформація розміщена на веб-сайті ДПА України sta.kmu.gov.ua

Шановні платники податків, Інформаційно-довідковим департаментом державної податкової слу­жби, чекає на Ваші дзвінки!

4.         Статтею 59 Закону України від 28.12.2007року № 107-УІ «Про Державний бюджет на 2008 рук та
внесення змін до деяких законодавчих актів України» розмір мінімальної заробітної плати з 1 квітня 2008 року становить 525 грн.

Розмір податкової соціальної пільги ( пп.6.1.1 п.6.1 ст. 6 Закону) складає 257, 50 грн. : Розмір податкової соціальної пільги у розмірі 150 % (пп.6.1.2 п.6.1 ст.6 Закону)-386, 25 грн. Розмір податкової соціальної пільги у розмірі 200 % (пп.6.1.3 п.6.1 ст.6 Закону) — 515,00 грн. «Закон» слід розуміти Закон України від 22.05.2003 року № 889 «Про податок з доходів фізичних осіб».

ДПІ у Голосіївському районі м. Києва
Перший заступник начальника
І.В.Тульговець

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com