Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

17-а річниця незалежності: Свято, яке єднає

У Києві на Хрещатику відбувся парад військ з нагоди 17-ї річниці незалежності України.

У святі взяли участь 19 парадних розрахунків, 144 одиниці озброєння та військової техніки у складі механізованої колони та 30 літальних апаратів (8 вертольотів і 22 літаки).

Командував парадом — командувач Сухопутними вій­ськами Збройних Сил України генерал-полковник Іван Свида. Приймав парад — мі­ністр оборони України Юрій Єхануров.

За проведенням урочистого ритуалу спостерігали Президент України — Верховний головнокомандувач ЗСУ Вік­тор Ющенко, представники органів державної влади, дипломати, іноземні делегації, а також багато киян і гостей столиці.

У складі повітряної колони над центральною частиною Києва в День незалежності пролетіли літак-розвідник Су-24МР і три бомбардувальники Су-24М, шість винищувачів МіГ-29, шість винищувачів Су-27, 4 штурмовики Су-25, літак транспортної авіації Іл-76, літак транспортної авіації Ан-26, ланки вертольотів Мі-8 і Мі-24 (по 4 одиниці кожна).

Загальна кількість особового складу, що взяв участь у параді військ в пішому порядку — понад 3 тис. військовослужбовців. Крім того, до участі в параді військ у складі механізованої колони, для перевезення особового складу і для проведення артилерійського салюту та святкових фейєрверків були залучені ще майже 1100 військових. Для участі і забезпечення параду у складі повітряної колони виділено понад 1600 військовослужбовців ЗС України.

Участь у параді також взяли 18 оркестрових колективів Збройних Сил України.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com