Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Прокуратура закрила справу Калиновського

Прокуратура міста Києва закрила резонансну справу про ДТП, винуватцем якої був син екс-дружини бізнесмена Дмитра Фірташа Марини Фірташ Сергій Калиновський.

Cправу закрито у зв’язку з тим, що немає ознак злочину. Лист із повідомленням про закриття справи одержала Лариса — удова загиблого в ДТП Володимира Куликовського.

Як відомо, зараз Калиновський живе в Ізраїлі. Він оголошений у міжнародний розшук, але вже вчора із сайту Інтерполу зникло його фото.

«Це була остання крапля! Більше мене нічим у цьому світі не здивувати. У мене ноги підкосило, коли читала лист із міської прокуратури. Скільки Калиновські заплатили за те, щоб справу закрили?», запитує Лариса Куликовська.

Вона повідомила, що представники Калиновського обіцяли купити їй квартиру, автомобіль і відкрити рахунок у банку на дитину, але донині   нічого не зробили.

Минулого тижня Ларисі зателефонувала якась Людмила й нібито представляла Калиновських. Незнайомка просила зустрітися, щоб обговорити весь механізм так званої «допомоги».

«Ця Людмила за день до того, як із мною зв’язалася, з’явилася до моєї свекрухи й сказала, що перелічили в районний банк якісь гроші. А мені говорила, що хоче моїй дитині допомогти, що ми повинні розійтися тихо, що в цього Сергія Калиновського життя перекреслене після аварії й він страждає», заявила Лариса.

«Але я їм не вірю. Не потрібні мені квартири, машини, за які потім можуть убити. Якщо хочуть допомогти дочці, то нехай відкриють їй рахунок у банку. А якщо немає — нехай той, хто забрав мого коханого чоловіка, сидить у в’язниці. Я буду за це боротися й подавати заяви до  судів знову й знову», додала вдова загиблого в ДТП міліціонера.

У той же час секретар прокуратури Києва Мирослава Мушка заявила, що про новий поворот у справі їй нічого поки невідомо.

Нагадаємо, 30 травня о 5 годині ранку BMW, за кермом якого перебував Сергій Калиновський, урізалося на великій швидкості в припаркованный автомобіль Жигулі прапорщика внутрішніх військ Володимира Куликовського. У результаті ДТП міліціонер загинув на місці.

Дівчина-пасажир BMW, 25-річна Анастасія Бронникова, після ДТП була доставлена в реанімацію із черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку й переломами ребер. Через три дні дівчина померла.

11 червня Калиновський був затриманий у київському аеропорті Жуляни при спробі вилетіти в Ізраїль. В аеропорті був замовлений чартерний рейс на Тель-Авів нібито для перевезення хворої дитини. Цим рейсом і повинен був летіти Калиновський. З 30 травня до 14 вересня 2007 року звинувачуваний перебував на стаціонарному лікуванні в медичному центрі Біофармтех. 15 вересня Калиновський, не повідомивши орган досудового наслідку, покинув медичну установу, нині місце його перебування невідомо.

17 вересня прокуратура міста Києва оголосила Сергія Калиновського в розшук і надіслала прикордонникам заборону на його виїзд за кордон. У свою чергу Українське бюро Інтерполу оголосило Калиновського в міжнародний розшук.

Однак у березні цього року прокуратура Києва призупинила справу про ДТП у центрі Києва.

korrespondent.net

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com