Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

...А Росія — від наших машин...

Погіршення відносин між Україною і Росією загрожує серйозними збитками українським промисловцям. Як повідомляє сьогодні газета «Комерсант-Україна», деякі російські замовники, зокрема «Силові машини», почали відмовлятися від української продукції.

Якщо ситуація погіршиться, більшість українських підприємств, що орієнтуються на російський ринок, зазнає серйозних збитків. Найбільше постраждають машинобудівники, обсяги постачань продукції яких у Росію лише за I півріччя становили $2,49 млрд.

«Минулого тижня в нас почалися труднощі з постачанням продукції в Росію. Наш постійний замовник концерн «Силові машини» відмовився купувати останню партію устаткування вартістю $35 млн, пославшись на те, що держмитслужба Росії протягом останнього місяця затягує розмитнення устаткування, яке надходить з України. Я впевнений, що це пов’язано з погіршенням відносин між країнами», — говорить гендиректор ЗАТ «Харківавтоматика» Євген Кисіль.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com