Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Різко зменшився попит на нових співробітників

Традиційне зростання активності на ринку праці в жовтні ознаменувалося загальним скороченням кількості вакансій, що їх пропонують в цьому біз­нес-сезоні роботодавці.

Як повідомили Кор­рес­пондент.net у компанії HeadHunter (hh.ua), порівняно з вереснем загальна кількість вакансій у жовтні зменшилася на 15% (порівнюється середня кількість розміщених вакансій за добу на сайті компанії).

Подібну тенденцію підтверджують також інші українські сайти з пошуку роботи. Притому кількість вакансій продовжує скорочуватися приблизно на 0,5-1% на добу.

Найбільшим скорочення — в галузі банків / інвестицій (70%), страхуванні (50%), вищому менеджменті (40%). Зростання кількості вакансій спостерігалося тільки у сфері продажу (2%).

Зі скороченням активності з боку роботодавців ринок праці, натомість, насичується пропозиціями кандидатів на вакансії.

Так, в минулому місяці надійшло на 30% більше резюме фахівців, ніж у серпні. За прогнозами, обсяг новорозміщенних резюме в жовтні збіль­шиться ще на 7% у порівнянні з вереснем.

У жовтні на 37% збільшилася активність кандидатів, що прослідковується за кількістю відгуків на вакансії.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com