Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Янукович дуже хоче керувати

Лідер фракції Партії регіонів в парламенті Віктор Янукович розраховує повернутися в прем’єрське крісло. Про це він повідомив напередодні увечері в інтерв’ю телеканалу «Інтер».

«Ми розраховуємо на те, що це так і буде і ми переконуватимемо людей в тому, щоб люди прийшли на вибори, і лише за допомогою наших виборців ми можемо нормальне життя будувати в нашій країні», — сказав В.Януковіч. За словами лідера регіоналів, його політична сила доки не веде жодних переговорів з іншими політичними силами відносно можливого об’єднання в новому парламенті. В той же час В. Януковіч відзначає, що подібні переговори з БЮТ або «Нашою Україною» не є неможливими: «Ми завжди дивитимемося в майбутнє. Ми ніколи не ставитимемо інтереси партії вище за загальнонаціональні інтереси. Ніколи. Якщо потрібно буде десь поступитися, ми поступатимемося», — говорить він. У відповідь на питання журналіста, чи розглядає політик перемогу на парламентських виборах як фундамент для перемоги на президентських, Янукович заявив, що про це говорити «ще рано», але в той же час відзначив, що «якщо прийде час і потрібно буде визначитися, і потрібно буде підійти до цього питання відповідально, то, «безумовно, я підійду до нього відповідально, але цей час ще не настав».

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович називає «черговим трюком» ініціативу прем`єр-міністра України Юлії Тимошенко щодо створення антикризової коаліції та переформатування уряду.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Партії регіонів, про це В.Янукович заявив сьогодні журналістам в Одесі.

«Це черговий трюк, і більше нічого. А зараз за цей рік роботи потрібно не коаліцію створювати, а нести відповідальність за те, що натворили в країні. Ось таку ініціативу потрібно виявляти сьогодні Тимошенко», — сказав В.Янукович .

Також лідер Партії регіонів звернув увагу на той факт, що ще недавно прем“єр-міністр говорила про відсутність кризи в країні. «А через два дні вже в неї криза, і потрібно, щоб хтось їй допомагав в уряді», — додав він.

Відповідаючи на запитання, чому В.Янукович не прийняв запрошення прем“єр-міністра обговорити в понеділок у парламенті таку ідею, лідер Партії регіонів сказав: «Ця чергова авантюра на мене не вплинула».

Водночас В.Янукович переконаний, що Верховна Рада має працювати до виборів нового складу парламенту. «Я думаю, парламент має працювати практично до виборів нового парламенту», — зазначив він. За його словами, зараз потрібно прийняти всі закони для стабілізації ситуації в країні та для того, щоб «якнайшвидше провести вибори».

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com