Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Mazda розширює модельний ряд

Президент європейського відділення компанії Mazda Джеймс Мюр розповів в інтерв’ю виданню Autocar про те, що в планах компанії на найближче майбутнє новий мінікар, компактний позашляховик і декілька нових варіантів нинішніх моделей. Мюр вважає, що Mazda повинна працювати над іміджем марки, щоб стати гідною альтернативою іменитим автовиробникам.

Більшість нових моделей поповнять сегмент компактних автомобілів, який з часом стане пріоритетним в лінійці Mazda, повідомляє Мюр. Представлений в Парижі концепт Mazda Kiyora стане основою абсолютно нової моделі початкового рівня. Офіційна назва новинки поки що не розголошу­ється, але майже всі видання назвали її «Maz­da1». Очікується, що автовиробник запропонує декілька різних версій моделі, щоб «додати глибини», як виразився Мюр. На ринок Mazda1 вийде не раніше, ніж через три роки. Кросовер на базі московського концепту Kazamai також знаходиться в розробці, хоча компанія не квапиться говорити про конкретні терміни. Лінійка спорткарів не залишиться без уваги. Нове покоління Mazda Mx-5, вихід якого намічений на 2012 рік, змінить дизайн — «повернеться до витоків», як говорить Мюр. Вихід нового Mazda Rx-7 з роторним двигуном ще повинні підтвердити на вищому рівні.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com