Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Встановили дошку пам’яті жертв Голодомору

У Німеччині все ще неоднозначне ставлення до визнання Голодомору геноцидом українського народу.

У Мюнхені 22 листопада встановили першу в Німеччині пам’ятну дошку жертвам Голодомору з нагоди річниці трагедії. Вулицями міста пройде поминальна хода.

Дошку встановили на площі перед Кафедральним собором Покрови Пресвятої Богородиці та святого Апостола Андрія Первозванного. Ініціаторами встановлення пам’ятного знаку виступили Генеральне консульство України в Баварії, Спілка української молоді та низка громадських організацій. Пам’ятний напис зроблено українською та німецькою мовами.

У поминальній ході вулицями Мюнхена до Кафедрального собору взяли участь генеральний консул в Мюнхені Юрій Ярмілко, а також священнослужителі та парафіяни греко-католицької церкви і православної громад міста. Екзарх української греко-католицької церкви в Німеччині та Скандинавії, владика Пер Крик відзначив, що на заходах очікують також представників міської влади Мюнхена, хоча в політичних колах Німеччини, за словами владики, неоднозначне ставлення до визнання Голодомору геноцидом українського народу.

«В Німеччині проживають 141 тис. українців — це поле, де можна працювати, і така робота наших священиків потрібна», — сказав Крик. Поминальні служби цими днями пройшли у багатьох містах Німеччини.

 

Німецька хвиля

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com