Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Сумському інституту МАУП — 15 років!

Днями ректор Міжрегіональної академії управління персоналом привітав колектив Сумського інституту МАУП з 15-річчям від дня заснування.

У вітанні як особливі досягнення відзначаються створення потужної матеріальної бази, висока успішність студентів та залучення до викладання високопрофесійних кад­рів. Про кадри — особливо. Кадрова політика ін­ституту здійснюється за принципом: сьогодні оптимально навчають студентів науковці-практики. Тому основу педагогічного колективу утворюють люди з науковим ступенем та практикою роботи на значних та відповідальних посадах. Не тільки у наукових колах відомі імена В.І.Борзунова, С.В.Дронік, М.В.Мінченка. Відповідну роль у викладанні відіграють успішні бізнесмени, керівники органів державної влади та місцевого самоврядування.

 Державний та міжнародний дипломи столичного внз за 15 років роботи МАУП на Сумщині вже отримали ті, хто сьогодні вже «відбувся» як професіонал. На черговій зустрічі клубу випускників МАУП виголошувалося, що навчатися було не тільки цікаво, але й приємно. До кожного був індивідуальний підхід, «живе» спілкування з викладачами. В МАУП вважають, що такий контакт педагога та учня — одна з кращих ознак саме слов’янської освіти.

На вищу освіту триває набір з «Маркетингу», Фінансів» та «коронною» для МАУП спеціальністю «Управління персоналом та економіка праці». До 15 листопада діє акція на пільгові ціни. Долучається цей подарунок до традиційних переваг — організація лекцій науковців України через супутниковий зв’язок, безкоштовне забезпечення підручниками, сприяння у працевлаштуванні, участь у міжнародних проектах та виробничій практиці за кордоном.

Цьогорічний здобуток Сумського інституту — організація короткострокової підготовки в Українському народному університеті МАУП. У вільний від роботи та сімейних справ час можна отримати знання з управління маркетингом, фінансів, економікою праці та бізнесу. При цьому йде навчання роботі на комп’ютері, вивчаються спеціалізовані комп’ютерні програми «EXEL», «1-С Бухгалтерія» та «1-С Підприємство».

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com