Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Багатостраждальне Метро на Теремки

Багатостраждальна лінія метро на Теремки, що в Києві, може повторити долю станції «Львівська брама» — залишитися в законсервованому стані на добрий десяток років. І це не дивлячись на те, що вона майже готова.

Як виявилось, нічого хорошого. Тоннелерийна машина «виповзла» на поверхню «Васильківської» (таким чином, завершивши роботу в правому тунелі). Лівий тонель здали ще 21 листопада. Як розповів керівник прес-служби «Київметробуду» Валентин Кейбіс, практично всі заплановані роботи на новій ділянці Куренівсько-червоноармійської лінії виконані на 95%.

«Працювали в складних умовах — грунт насичений водами, порода нестійка, до того ж система підземних комунікацій заважала, — говорить він, — вперше за 60 років метробудівці зіткнулися з таким складним об’єктом».

Проте особливо радіти із цього приводу метробудівці не поспішають — свою роботу вони закінчити не можуть через відсутність фінансування. Залишилося закінчити роботу на станціях — «Деміївська» готова повністю, «Голосіївська» і «Васильківська» майже фанерована. Залишилося лише «оживити» їх — провести електрику, комунікації зв’язку і «закрити» всі ділянки зверху. Проте цього не буде — по словах Кейбіса, на це піде 350 млн. грн., а їх «зверху» не дають. Мало того, як з’ясувалося, мерія винна ще 250 млн. грн. за вже здані ділянки, 40 млн. з яких «висять» ще за «Червоний Хутір», який відкрився в травні.

Тому станції доведеться консервувати. Проте і тут виникають проблеми — через борги метробудівці збираються згортати всі роботи і просто йти із станцій, залишивши їх напризволяще. Мовляв, якщо попросять законсервувати і дадуть на це грошей, то метробудівці погодяться. Правда, у такому вигляді з 1999 року перебуває станція «Львівська брама».

При консервації під землею залишаються насоси, що відкачують воду. Якщо їх не буде, всі комунікації поступово затоплять грунтові води. Крім того, треба буде виставити охорону — є побоювання, що в умовах кризи станції просто... розікрадуть.

Таким чином, метро стало на межу катастрофи. Столичні власті обіцяють знайти гроші найближчим часом.

 

За матеріалами ЗМІ

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com