Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Bentley вчить фінів кататися по льоду

Компанія Bentley оголосила про початок прийому заявок на навчання в зимовій школі водійської майстерності.

Триденний курс проводиться на півночі Фін­ляндії, всього в 60 кілометрах від полярного круга — в околицях знаменитого гірськолижного курорту Куусамо. Тренувальна траса проходить по ідеально гладкому льоду замерзлого озера, що дозволяє водіям повнопривідних Ben­tley Continental відточити майстерність керованого занесення і на повну силу оцінити динаміку цих люксових автомобілів. Інструктором небагатьох вибраних учнів стане знаменитий Юха Канккунен — чотирикратний чемпіон світу по ралі і володар світового рекорду швидкості в гонках на льоду.

Окрім водійського дра­йву в темноті полярної ночі під північним сяйвом учні школи Bentley On Ice дістануть доступ до всіх благ цивілізації. Жити їм прийдеться в бутік-готелі Ruka Peak або в затишних котеджах на березі озера, а дозвілля урізноманітнять поїздки на снігоходах і со­бачих упряжках. Цієї зими автошкола працюватиме з 16 лютого по 10 березня, а вартість путівки складе від 7500 до 9000 євро.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com