Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Шукати те, що нас об’єднує

Гість Дискусійного клубу МАУП — народний депутат України Леонід Кожара

У МАУП давно склалася добра традиція запрошувати відомих людей, досвідчених фахівців-професіоналів у певній галузі, які можуть поділитися своїми знаннями зі студентами і відповісти на актуальні запитання молоді. Студентський Дискусійний клуб МАУП часто проводить зустрічі з економістами, політиками, спортсменами, правниками, які охоче відповідають на запитання студентів та дискутують з ними щодо важливих тем.

Днями, до Академії завітав народний депутат України від Партії регіонів Леонід Кожара. Колишній посол України в Швеції, а нині — заступник Голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах. Леонід Кожара з 2006 року в парламенті і відомий як професійний дипломат, юрист-міжнародник тощо.

У своєму виступі депутат проаналізував програмні елементи Партії регіонів, зокрема наголосив, що Партія регіонів виступає проти вступу України в НАТО. Говорячи про зовнішню політику України, депутат виділяє основні напрямки співробітництва, зокрема інтеграція до ЄС, стратегічну співпрацю з Росією тощо. Леонід Кожара як партійний діяч пояснює позицію Партії регіонів щодо НАТО: «Люди, які тягнуть Україну в НАТО, діють проти національних інтересів».

Студенти, для яких не байдужа доля українського народу, всім представникам влади пропонували об’єднуватися для того, щоб Україну поважали і вона зайняла достойне місце серед інших країн світу.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com