Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Ініціюють референдум

БЮТ ініціює проведення референдуму щодо продовження мораторію на продаж земель сільгосп призначення. Про це заявила лідер БЮТ Юлія Тимошенко.

За її словами, проаналізувавши порядок денний на поточний тиждень представники опозиції дійшли висновку, що «президентом та його оточенням форсується питання перетворення сільськогосподарської землі на товар».

«Ми переконані, що приватизація сільськогосподарської землі є тією великою аферою, яка позбавить Україну в тому числі частини території», — сказала Тимошенко.

На її переконання, уряд спеціально поставив в неприйнятні рамки сільськогосподарські підприємства «щоб вони стали банкрутами і не були конкурентами під час приватизації сільськогосподарської землі».

«Сьогодні на опозиційній погоджувальній раді ми ухвалили рішення почати збір підписів для проведення референдуму, щоб почати дискусію щодо доцільності та законності приватизації сільськогосподарських земель», — зазначила Тимошенко.

Як відомо, у порядок денний Верховної ради на поточний тиждень внесено земельний кадастр та ще низку законопроектів, пов’язаних з приватизацією землі.

Українська правда

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com