Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Кому заважає наш президент?

Спецслужби Росії розробляють сценарій зміни влади в Україні. Про це у своєму відеоблозі заявив колишній глава секретаріату президента України Олег Рибачук, посилаючись на інформацію власних джерел, передає ТСН.

«Вже кілька місяців у Москві розробляється сценарій, яким чином Віктора Януковича прибрати з влади», — сказав Рибачук.

За його словами, причина бажання Москви позбутися Януковича в тому, що він не виправдав надій Кремля і не є «поводирем Україні у сферу російських інтересів». Рибачук також нагадав, що після зустрічі з Януковичем прем`єр-міністр Росії Володимир Путін «повернувся з України ні з чим». Ще одним чинником такого рішення, як вважає Рибачук, є стабільне падіння рейтингу Януковича.

«Тому гарячі голови, або розумні голови, або компетентні голови в Москві, за словами мого співрозмовника, продумали такий сценарій, який називається умовно «киргизьким», — сказав Рибачук, нагадавши, що недавно в Киргизстані кілька тисяч підготованих, озброєних і радикально налаштованих молодих людей змінили владу в країні. І тепер Киргизстан має намір вступити до Митного союзу, чого хотів домогтися Путін від України під час свого останнього візиту до Києва.

За словами Рибачука, згідно з московським сценарієм, після того, як ситуація в Україні дестабілізується, до влади прийдуть «нові обличчя, більш ліберальні, але повністю контрольовані Москвою».

Підтвердженням існування такого сценарію Рибачук вважає нещодавню заяву лідера фракції Партії регіонів Олександра Єфремова про те, що відомий американський мільярдер Джордж Сорос фінансує «північноафриканський сценарій в Україні». Ця тема, за словами Рибачука, вже отримала подальший розвиток в устах одного зі спікерів Партії регіонів Михайла Чечетова.

«За день після того, як ні з чим закінчився візит Путіна в Україні чомусь з`являється заява пана Єфремова. Зрозуміло, що хтось подав йому цю інформацію. Пан Чечетов, очевидно, продовжує цю тему далі .... А в цей час, на мою думку, починає реалізовуватися зовсім інший проект. Проект дестабілізації України з метою перетворення України на щось схоже на Киргизію», — сказав Рибачук.

Він запропонував подивитися за подальшим розвитком подій: «Адже ми знаємо, хто очолює Службу безпеки України. Під чиїм впливом знаходиться керівництво СБУ. Ми знаємо, хто такий пан Шувалов і ким формується інформаційна політика не тільки каналу «Інтер», але і Першого національного ... За інформаційну політику в уряді відповідає Андрій Деркач — людина, яка має відоме минуле».

 

***

Україна більше не буде жити за бажаннями Російській Федерації або Європейського Союзу. Про це заявив народний депутат з фракції Партії регіонів, член української частини Комітету з парламентської співпраці між Україною і Європейським Союзом Олег Надоша, коментуючи вчорашній візит Прем’єр-міністра Росії Володимира Путіна.

Нардеп пояснив, що ЗВТ з ЄС Україну не влаштовує квотування основного українського експортного товару, а у відносинах із Росією — потрапляння у велику залежність від російської економіки.

“Тому Президент України Віктор Янукович і запропонував форму співпраці з ТС «3+1 », яка говорить про те, що ми готові мати відносини з вже створеним МС, підписуючи договори у тих випадках, коли нам це вигідно. Такий економічний прагматизм відрізняє вчорашні перемовини від всіх інших», — зазначив О.Надоша.

Відповідаючи на питання, чи зможе Україна зберегти багатовекторність, враховуючи фактичний ультиматум В. Путіна — або Росія, або Євросоюз, регіонал зазначив: «Будь-який ультиматум не може бути остаточним виходом із ситуації. Усі політичні перемовини ведуться за формою торгу, так що, я думаю, відповідь буде адекватна».

“Сьогодні першорядне завдання для української влади — економічні вигоди для нашої країни. Доти, поки український інтерес не буде остаточно захищений і затверджений на перемовинах із Заходом і Сходом, ніяких рішень прийнято не буде», — наголосив О.Надоша.

Unian та ЛІГАБізнесІнформ

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com